Informacje

Darmowe Lost Odyssey dla posiadaczy Xboksów - tylko do końca roku

...

Katalog gier objętych wsteczną kompatybilnością na Xbox One przekroczył właśnie liczbę 300 gier. Z tej okazji Microsoft ma prezent dla graczy.

Darmowe Lost Odyssey dla posiadaczy Xboksów - tylko do końca roku  - obrazek 1

Wsteczna kompatybilność na Xbox One przez ostatnie miesiące bardzo się rowinęła, szczególnie pod względem ilości gier znajdujących się w katalogu wspieranych tak produkcji. Baza gier przekroczyła niedawno 300 tytułów i w związku z tym firma ma dla posiadaczy Xboksa One niespodziankę w postaci darmowej kopii japońskiego klasycznego RPG Lost Odyssey działającego na konsoli właśnie w ramach wstecznej kompatybilności. Gra jest dostępna za darmo aż do 31 grudnia. Po tym czasie oferta przestanie obowiązywać, a darmowe przytulenie kopii Lost Odyssey nie będzie już możliwe.

Pozostając w temacie przypominamy, że gra została ujęta w zestawieniu dziesięciu najlepszych RPG minionej generacji. Natomiast co do wstecznej kompatybilności - od wczoraj w ramach Games with Gold dostępne jest Burnout Paradise działające właśnie na tej zasadzie. Obok Red Dead Redemption jedna z bardziej wyczekiwanych gier przez fanów.

Darmowe Lost Odyssey dla posiadaczy Xboksów - tylko do końca roku  - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?