Informacje

Tworzenie nowego świata w Horizon: Zero Dawn. Zobacz trailer

...

Horizon: Zero Dawn jest grą zupełnie inną od dotychczasowych produkcji Guerrilla Games. O wyzwaniach z tym związanych traktuje nowe wideo z gry.

Tworzenie nowego świata w Horizon: Zero Dawn. Zobacz trailer - obrazek 1

Pierwszym skojarzeniem z Guerrilla Games w przypadku znakomitej większości graczy będzie seria pierwszoosobowych strzelanek Killzone. Tym razem studio tworzy jednak coś zupełnie innego - grę z otwartym światem, Horizon: Zero Dawn. - Opowiadanie historii w otwartym świecie w RPG-u nie jest czymś, co do tej pory robiliśmy, ale sądzę, że każdy z nas z otwartymi ramionami przyjął możliwość stworzenia czegoś tak świeżego, nowego - to dla nas wspaniałe wyzwanie - mówi dyrektor zarządzający Guerrilla Games, Hermen Hulst.

Cytat ten znaleźć można w nowym wideo z Horizon: Zero Dawn, którego tematem jest świat gry. Dyrektor artystyczny Jan-Bart Van Beek omawia w materiale poszczególne strefy. Pojawią się lasy, pustynie, zaśnieżone góry czy dżungle. - Sporą rolę odgrywają też starożytne ruiny, które oferują zupełnie odmienną atmosferę - komentuje przedstawiciel Guerrilla Games.

Wideo możecie zobaczyć poniżej. Poprzedni zwiastun skupiał się na przedstawieniu ewolucji maszyn. Wcześniej główny scenarzysta gry zapewniał, że Horizon: Zero Dawn zaoferuje pierwszorzędną fabułę.

Najnowsze
Lubisz nas?