Informacje

Zapowiedź Mafii III niebawem? Take-Two rejestruje domeny

...

Gracze, którzy liczyli na zapowiedź Mafii III na targach E3, musieli obejść się smakiem. Czy ich apetyt zostanie niebawem zaspokojony?

Zapowiedź Mafii III niebawem? Take-Two rejestruje domeny - obrazek 1

Take-Two zarejestrowało kilka domen na potrzeby trzeciej części Mafii: Mafia3TheGame.com, MafiaIIITheGame.com, MafiaThree.com, MafiaThreeTheGame.com. Adresy na razie donikąd co prawda nie prowadzą, ale jest to wyraźny sygnał, że wydawca dwóch pierwszych części Mafii przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi trzeciej odsłony.

Mafia III znalazła się w gronie upragnionych tytułów, które chcielibyśmy zobaczyć na targach E3 2015. Praktyka pokazała niestety, że były to jedynie złudne oczekiwania. Powyższe doniesienia wlewają jednak w nasze serca nowe nadzieje. Oficjalne ogłoszenie gry tuż po największej amerykańskiej imprezie branżowej wydaje się co prawda mało prawdopodobne, ale rejestracja domen upewnia nas przynajmniej w tym, że prace nad "trójką" nadal trwają.

Na przestrzeni ostatnich lat mówiło się o problemach 2K Czech i przeniesieniu produkcji Mafii III za ocean. Ile w tych doniesieniach było prawdy? Tego dowiemy się zapewne dopiero po oficjalnej zapowiedzi gry.

Najnowsze
Lubisz nas?