Informacje

Fani domagają się kontynuacji prac nad Silent Hills

...

Wczoraj Konami oficjalnie potwierdziło skasowanie Silent Hills. Nie minęło dużo czasu aż fani wyrazili niezadowolenie z tej decyzji.

Fani domagają się kontynuacji prac nad Silent Hills - obrazek 1

- Proszę, kontynuujcie pracę nad Silent Hills - z taką odezwą za pośrednictwem jednego z popularnych serwisów z petycjami udał się pewien fan do Hideo Kojimy i Guillermo del Toro. Sugeruje on, że jeśli na przeszkodzie stoją problemy finansowe, zawsze można spróbować finansowania crowdfundingowego na Kickstarterze.

"Wieść o skasowaniu jednego z najbardziej wyczekiwanych horrorów jest jedną z najtrudniejszych do przełknięcia wiadomości dla fanów gatunku w tym roku. Odkąd tylko pojawiło się demo P.T., gra obdarzona została natychmiastową miłością i rozpaliła we wszystkich nadzieję, że pewnego dnia ukaże się jako pełny tytuł" - pisze autor petycji.

Podobnie jak on uważa co najmniej 850 innych osób, które już wyraziły swój głos poparcia. To całkiem niezły wynik, zważywszy na fakt, jak krótko list do Hideo Kojimy i Guillermo del Toro znajduje się w sieci. Jeśli uważacie podobnie, możecie dołożyć swoje kliknięcie.

Konami o skasowaniu Silent Hills poinformowało wczoraj, zapewniając jednocześnie o przywiązaniu do marki Silent Hill. Jeśli zatem nawet wspomniany duet dałby się namówić na kontynuowanie prac, projekt musiałby się zapewne ukazać pod innym szyldem.

Najnowsze
Lubisz nas?