Informacje

Do podchodów trzeba dwojga - kooperacja w Splinter Cell: Blacklist

8 Piotr Bajda

O trybie dla jednego gracza w Splinter Cell: Blacklist wiemy niemal wszystko, więc Ubisoft poświęca czas w świetle reflektorów kooperacji.

Do podchodów trzeba dwojga - kooperacja w Splinter Cell: Blacklist - obrazek 1

Tryb kooperacji, w którym obowiązek bezszelestnego ratowania demokracji spada na barki dwójki agentów, to jedna z kart przetargowych Blacklist. Współpraca graczy pasuje do wizji Splinter Cella idealnie. Czy w praktyce wygląda to równie dobrze co na papierze?

Sprawdźmy. Twórcy gry wzięli w obroty misje w forcie na wzburzonym oceanie.

Premiera Splinter Cell: Blacklist już 23 sierpnia, gra trafiła do tłoczni, więc nie dziwą wzmożone wysiłki marketingowców. Tylko w ostatnich dniach zobaczyliśmy spot telewizyjny, poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji na PC oraz dostaliśmy siedmiominutowe kompendium wiedzy o grze.

8 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
bithc

wystarczy split screen zrobić i juz mają moje siano, zreszta mnóstwo takich co by sobie przy jednym kompie cos pomisjonowali, takiego rezydenta 6 kupilem tylko dlatego i pomimo przecietnej gry, we dwoje i tak jest ciekawiej

Odpowiedz
G Sanders-sama

Albo będzie wielki powrót, albo wielka kupa.

Odpowiedz
Zar0

Mam nadzieję, że w tej części prędzej połączę się ze znajomym do co-opa. Swego czasu kupiłem Conviction i jakoś nie dało rady.

Odpowiedz
G damlon

Nie wytrzymałem i w końcu zrobiłem pre-order. Mam nadzieję, że optymalizacja PC nie będzie tak skopana jak w Conviction, które u mnie się tnie na średnich, a na tym samym sprzęcie Wiedźmin 2 na średnio-wysokich i Crysis 2 na Ultra działają płynnie.

Odpowiedz
G bejton

Pytanie za 100 punktów - będzie ktoś chętny na coopa? Bo generalnie złożyłem zamówienie, jakoś w przyszłym tygodniu odbiorę i szukam jakiś ludzi na parę partyjek wieczorami. Wymagany mikrofon, brak mutacji i jakieś ogarnięcie w SC (chociaż trochę). Bo na razie na kumpli nie ma co liczyć, czekają sobie na promocję na święta.

Odpowiedz
stasxxxrr

> Pytanie za 100 punktów - będzie ktoś chętny na coopa? Bo generalnie złożyłem zamówienie,
> jakoś w przyszłym tygodniu odbiorę i szukam jakiś ludzi na parę partyjek wieczorami.
> Wymagany mikrofon, brak mutacji i jakieś ogarnięcie w SC (chociaż trochę). Bo na razie
> na kumpli nie ma co liczyć, czekają sobie na promocję na święta.
Jestem chętny do gry w co-pa .Czy twoja oferta jest aktualna?

Odpowiedz
G Mercuror

> wystarczy split screen zrobić i juz mają moje siano, zreszta mnóstwo takich co by sobie
> przy jednym kompie cos pomisjonowali, takiego rezydenta 6 kupilem tylko dlatego i pomimo
> przecietnej gry, we dwoje i tak jest ciekawiej
Widzisz, to nie jest takie proste, split screen wymaga zapewne większej mocy sprzętu, bo obraz generowany jest dla dwóch kamer, a nie jednej. Tak mi się przynajmniej wydaje.Oh, widzę pomogłem odkopać trupa, no cóż.

Odpowiedz
stasxxxrr

Szukam chętnego do gry w coo-pa.

Odpowiedz