Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko

Producent: World-Loom Wydawca: Brak Premiera: 8.6.2017 Gatunek: przygodowa Wersja językowa: PL KINOWA Wydania tej gry: Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko (edycja premierowa)

Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko to casualowa gra przygodowa. Za stworzenie produkcji odpowiada rodzime studio World-Loom (autorzy serii Zapomniane Księgi), natomiast jej wydaniem zajęła się polska firma Artifex Mundi.


Kiedy okazało się, że młodej Scarlett Everitt zjawy i widma towarzyszą na każdym kroku, ojcies postanowił oddać ją do sieronińca prowadzonego przez siostry zakonne, by tam – jego zdaniem – była bezpieczna. Po latach, gdy dziewczyna dorosła, rozpoczęła poszukiwania swojego zaginionego ojca, Jonathana. W pewnym momencie odkryła trop prowadzący do wiktoriańskiej posiadłości tajemniczego baroneta Steameyera.


Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko to gra HOPA, w której eksplorujemy lokacje (prawie 30 wiktoriańskich miejscówek!), przeprowadzamy dialogi z postaciami, kolekcjonujemy przedmioty i rozwiązujemy zagadki logiczne (36 łamigłówek i scen z ukrytymi obiektami). Bohaterka dysponuje paranormalnymi zdolnościami, dzięki czemu może zobaczyć wydarzenia z przeszłości, by dowiedzieć się więcej o swoim ojcu.