Zwiastun filmu Pinokio od Guillermo del Toro to małe arcydzieło

DK
2022/07/27 21:30
3
0

Premiery produkcji należy spodziewać się w okresie świątecznym.

Netflix zaprezentował właśnie świeżutki zwiastun z powstającego w technologii animacji poklatkowej filmu Pinokio. Autorem tego dzieła jest nagrodzony Oscarem meksykański reżyser Guillermo del Toro (Kształt wody, Pacific Rim, Labirynt Fauna). Wideo publikujemy na dole niniejszej wiadomości.

Zwiastun filmu Pinokio od Guillermo del Toro to małe arcydzieło

W filmie usłyszymy Ewana McGregora (Cricket), Davida Bradleya (Geppetto) i Gregory'ego Manna (Pinokio). Jeśli ktoś uważa, że o historii drewnianego chłopca wie wszystko, to jest w błędzie. Pinokio od Netfliksa będzie opowieścią współczesną, która dość konkretnie odbiegnie od oryginału. Animacja prezentuje się naprawdę nieźle. Czekamy na jakieś konkrety dotyczące daty premiery – na razie wiemy tylko, że tytuł zadebiutuje “w okresie świątecznym”.

Pinokio od Disney+

A wszystkim fanom różnych wersji Pinokia warto także wspomnieć, że niedawno prezentowaliśmy pierwszy trailer z filmu Pinocchio autorstwa Roberta Zemeckisa. W rolę Geppetto wciela się sam Tom Hanks, a głosu drewnianemu chłopcu użycza Benjamin Evan Ainsworth. Ten film ma wylądować na Disney+ już 8 września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/07/2022 13:43

Co to za g.... ? Nędza a nie arcydzieło...

Ray
Gramowicz
28/07/2022 11:04

Dajcie już umrzeć temu Pinokio, ile można to wałkować

wolff01
Gramowicz
28/07/2022 08:06

Nigdy nie rozumiałem zachwytów nad Pinokio. To upiorna bajka, wałkowana już tyle razy (samych adaptacji filmowych jest chyba z 10), a to tutaj, mimo że szanuje del Toro, jest upiorne nawet jak na jego standardy... a na dodatek ludzie dostają jakiegoś fioła jak widzą animacje poklatkową, wcale nie wygląda to jakoś wybitnie.