Zwiastun Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition. Coś dla fanów Prince of Persia

Mikołaj Ciesielski
2023/05/26 11:05

Ubisoft postanowił przygotować dodatkową zawartość, która powinna spodobać się fanom Księcia Persji.

Na PlayStation Showcase 2023 Ubisoft ujawnił datę premiery i zaprezentował gameplay trailer z gry Assassin’s Creed Mirage. Okazuje się jednak, że francuska firma przygotowała jeszcze jeden materiał promocyjny poświęcony wspomnianej produkcji. Do sieci trafił bowiem zwiastun, który prezentuje zawartość edycji Deluxe nadchodzącej odsłony serii Assassin’s Creed.

Zwiastun Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition. Coś dla fanów Prince of Persia

Ubisoft prezentuje zawartość edycji Deluxe gry Assassin’s Creed Mirage

Okazuje się, że w Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition znajdziemy zawartość inspirowaną serią Prince of Persia. Dzięki wspomnianemu wydaniu gracze będą mogli wyposażyć Basima m.in. w charakterystyczny strój, miecz oraz sztylet. Nie zabraknie też dodatkowej skórki dla wierzchowca i orła. Dodatkowo użytkownicy otrzymają również cyfrowy artbook oraz soundtrack.

Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition w wersji PC wyceniono na 249,90 złotych. Posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox muszą natomiast przygotować się na wydatek rzędu 279,99 złotych. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

Zostań najbardziej wszechstronnym asasynem w historii serii. Przemieszczaj się płynnie po mieście i wykorzystuj największy z dostępnych dotąd wachlarzy narzędzi. Przyjmuj zlecenia od biur Asasynów, zbieraj kluczowe wskazówki i po cichu pozbywaj się swych celów przy pomocy bardziej niż kiedykolwiek dotąd realistycznych skrytobójstw – czytamy w opisie gry na stronie Ubisoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Mirage zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera zaplanowana jest na 12 października 2023 roku. Warto także pamiętać, że nadchodząca odsłona serii Assassin’s Creed nie będzie dostępna na Steam. Ubisoft poinformował, że wersja PC ukaże się jedynie na Epic Games Store oraz Ubisoft Connect.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
26/05/2023 14:11

Czy mi się zdaje czy to pierwszy film gdzie pokazali jak będzie wyglądać walka?

Orzełka jeszcze przeboleję, ale to wymachiwanie mieczem tylko pokazuje, że w przeciwieństwie do pierwotnych gier będzie można ją ukończyć jak typową siekankę...