Zdjęcia z aktorskiej Królewny Śnieżki. Pierwsze spojrzenie na strój bohaterki

Radosław Krajewski
2022/05/23 13:00

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące Rachel Zegler w kostiumie kultowej księżniczki Disneya.

Po ostatnim sukcesie Cruelli i Mulan Disney nie myśli o zrezygnowaniu z aktorskich wersji swoich animacji i wytwórnia obecnie pracuje nad kilkoma kolejnymi filmami. W produkcji jest Mała Syrenka, Herkules, a także Królewna Śnieżka. Gwiazdą widowiska została Rachel Zegler, którą mogliśmy oglądać na ekranach w zeszłorocznym West Side Story od Stevena Spielberga. Prace nad filmem wciąż trwają i w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć aktorkę w stroju legendarnej bohaterki z pierwszej pełnometrażowej animacji Disneya.

Zdjęcia z aktorskiej Królewny Śnieżki. Pierwsze spojrzenie na strój bohaterki

Jak udowadniają poniższe zdjęcia, twórcy nie zamierzają zmieniać najbardziej rozpoznawalnych elementów i suknia Królewny Śnieżki wygląda identycznie, jak jej kreskówkowy oryginał. Wygląda również na to, że postać będzie miała bardzo podobną fryzurę, choć włosy nie będą koloru czarnego, jak u bohaterki animacji. Zdjęcie z planu filmu zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Za Królewnę Śnieżkę odpowiada Marc Webb, reżyser dwóch części Niesamowitego Spider-Mana. W obsadzie oprócz Rachel Zegler znaleźli się również: Gal Gadot jako Zła Królowa oraz Andrew Burnap w roli Jonathana. Film nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
2
PadreKaźmirz
Gramowicz
25/05/2022 07:02

Zgodnie z opisem śnieżki z baśni : Śnieżka jest piękną dziewczynką o "ustach czerwonych jak krew, cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban".

Chyba osoba odpowiedzialna za obsadę czytała inna wersje baśni w dzieciństwie.

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
23/05/2022 18:35

Czy Królewna Śnieżna nie miała być przypadkiem najpiękniejsza?

Gdybym był dzieckiem i przedstawiliby mi taką Śnieżkę to bym ryczał z przerażenia...