Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Zapowiedź Death Stranding w Game Pass już dzisiaj. Tak sugeruje znany insider

Smolak
2022/08/19 10:45

Czekacie, czy już dawno ograliście ten hit?

Doniesienia o tym, że Death Stranding zasili bibliotekę usługi PC Game Pass pojawiły się zaledwie parę dni temu. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Niewykluczone, że na potwierdzenie tych informacji nie będziemy musieli czekać wcale tak długo. Według najnowszych plotek, oficjalna zapowiedź odbędzie się już dzisiaj.

Wczytywanie ramki mediów.

Taką informację możemy pozyskać z Twittera od znanego insidera -Toma Hendersona. Podawane przez niego przecieki nieraz okazywały się prawdziwe, więc podobnie może być i w tym przypadku. Niezależnie od tego, co wydarzy się dzisiaj, wszystko wskazuje na to, że Death Stranding prędzej czy później trafi do biblioteki PC Game Pass. Ciągle jednak nie wiemy, czy będzie to wersja podstawowa czy wydanie Director’s Cut.

Pojawienie się Death Stranding w usłudze Microsoftu bardzo elektryzuje graczy. Głównie dlatego, że w momencie premiery był to tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Wojny sprzętowe trwają w najlepsze, więc to świetna okazja, by gracze znów mogli skoczyć sobie do gardeł. Ja jestem jednak zdania, że im więcej osób będzie miało okazję zagrać w tę produkcję, tym lepiej. Szczególnie, że Kojima Productions swoim dziełem zdobyło uznanie, a żarty o symulatorze kuriera już dawno odeszły w niepamięć.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!