Zack Snyder ujawnia Wonder Woman 1854. Po projekcie zachowało się jedno zdjęcie

Radosław Krajewski
2024/04/11 18:00
0
0

W planach była inna wersja Wonder Woman, która byłaby dużo brutalniejsze od filmów, które trafiły do kin.

Trzecia część Wonder Woman z Gal Gadot jednak nie powstanie. James Gunn najwyraźniej ma inny pomysł na tę postać, w którą w przyszłości prawdopodobnie wcieli się zupełnie nowa aktorka. Na długo przed objęciem serii przez Gunna i Petera Safrana, pieczę nad uniwersum sprawował Zack Snyder, który miał własny pomysł na film o Wonder Woman. W najnowszym wywiadzie dla Empire ujawnił, że w planach był film o alternatywnej wersji bohaterki, która otrzymałaby inną genezę.

Zack Snyder ujawnia Wonder Woman 1854. Po projekcie zachowało się jedno zdjęcie

Wonder Woman 1854 – Zack Snyder podzielił się jedynym zdjęciem z niezrealizowanego filmu

Wonder Woman 1854 miał przenieść tytułową superbohaterkę do XIX-wieku, w którym Diana Prince wzięłaby udział w wojnie krymskiej. Projekt nigdy nie był w aktywnej fazie produkcji, a po planach na nietypowy film o Wonder Woman pozostało tylko jedno zdjęcie wykonane przez Stephena Berkmana, które przedstawiała tytułową postać w otoczeniu żołnierzy różnych nacji, która w lewej ręce trzyma trzy odcięte głowy członków wrogiej armii.

Pomysł był taki, że zrobiliśmy wczesną improwizację historii, w której skupiliśmy się na innych wcieleniach Wonder Woman i momentu opuszczenia wyspy w poszukiwaniu Aresa. Zastanawialiśmy się, co się z tymi bohaterkami wtedy mogło stać. Mój pomysł był taki, że będzie podróżować po całym świecie w poszukiwaniu boga wojny i w końcu dociera do miejsca, w którym rozgrywany jest konflikt.

Film miał być połączeniem historii wojennej z miłosną, w której Wonder Woman miałaby kilku kochanków, u boku których walczyłaby w różnych bitwach. W końcu na jej drodze spotkałaby Steve’a Trevora.

Na polach bitew znalazłaby kochanków i wojowników, a oni starzeliby się, gdy ona jest nieśmiertelna. Byliby jej kochankami przez dziesięć lat albo mogliby zginąć w bitwie i prawdopodobnie dla wielu z nich było to smutne, ponieważ widzieli, jak zaczyna być miła dla następnego młodego żołnierza i wtedy myśleli: „Och, ja jestem zastępowany”. Ale wszyscy faceci, których miała przy sobie, byli lojalnymi wojownikami, których poznała na polach bitew na całym świecie. Rozmawialiśmy również o tym, czy Steve Trevor był na Krymie.

GramTV przedstawia:

Zack Snyder dodał, że Wonder Woman 1854 nigdy nie otrzymała żadnej wersji scenariusza. Twórcy dużo rozmawiali o nakręceniu takiego filmu, ale ostatecznie zrezygnowali z tych planów. Reżyser wspomina, że projekt zaczął żyć własnym życiem, ale Warner Bros., ani nikt z DC Studios, już nigdy do niego nie wrócił.

Wonder Woman 1854 – to niesamowite zdjęcie wykonane przez Stephena Berkmana przedstawiające Dianę z alternatywnego świata, zmęczoną wojną, która goniła Aresa po polach bitew całego świata i nie spotkała jeszcze Steve’a, który pomógłby jej przywrócić wiarę w ludzkość i samą miłość.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!