Xbox Series X bez napędu oficjalnie! Nadchodzą 3 nowe wersje konsol Microsoftu

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 20:58
0
0

Amerykańska firma zaprezentowała nowe modele swoich konsol.

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano naprawdę sporo interesujących gier, ale nie zabrakło też wiadomości dotyczących sprzętu. W trakcie prezentacji Microsoft zapowiedział bowiem aż 3 nowe wersje konsol Xbox Series X/S. Wśród nich znalazł się m.in. Xbox Series X bez napędu i w białej wersji kolorystycznej, za którego zainteresowani będą musieli zapłacić 449,99 dolarów.

Nowe modele konsol Xbox Series X/S
Nowe modele konsol Xbox Series X/S

Microsoft zapowiedział 3 nowe wersje konsol Xbox Series X/S, w tym białego Xboxa Series X bez napędu

Oprócz wspomnianego modelu na rynek zmierza również Xbox Series S z dyskiem 1TB SSD w kolorze „Robot White”,który będzie dostępny w cenie 349,99 dolarów. Ponadto gracze będą mieli również okazję sięgnąć po specjalną edycję konsoli Xbox Series X w kolorze „Galaxy Black”, która zostanie wyposażona w dysk SSD o pojemności 2TB. W ostatnim przypadku zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 599,99 dolarów.

GramTV przedstawia:

Wszystkie nowe wersje konsol Xbox Series X/S mają zadebiutować na rynku w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Więcej szczegółów, w tym m.in. informacje na temat zamówień przedpremierowych i cen w poszczególnych regionach, mamy otrzymać „wkrótce”. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun prezentujący wspomniane modele.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!