Xbox Game Pass z nowościami. Już dziś do usługi trafią dwa premierowe tytuły

Mikołaj Ciesielski
2022/05/05 11:15
0
0

Dziś po południu abonenci Microsoftu będą mogli zapoznać się z kolejnymi premierowymi produkcjami.

Xbox Game Pass z nowościami. Już dziś do usługi trafią dwa premierowe tytuły

We wtorek poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na liście nie zabrakło premierowych produkcji. Już przedwczoraj abonenci amerykańskiej firmy mieli okazję zapoznać się z Loot River. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ dzisiejszego popołudnia usługa Microsoftu zostanie wzbogacone o dwa kolejne premierowe tytuły. Mowa tutaj oczywiście o Trek to Yomi oraz Citizen Sleeper.

Trek to Yomi jest przygodową grą akcji, w której wcielamy się w młodego wojownika. Hiroki, bo tak brzmi imię protagonisty, przysiągł swojemu umierającemu mistrzowi, że będzie bronił swojego miasta i jego mieszkańców przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii samotny samuraj musi wypełnić obietnicę i „wyruszyć poza granice życia i śmierci”. Produkcja studia Flying Wild Hog powinna pojawić się w usłudze Xbox Game Pass około godziny 15:00.

Citizen Sleeper stanowi połączenie gry planszowej z RPG. Gracze mogą więc liczyć na masę tekstu, system rozwoju postaci czy wybór opcji dialogowych, wpływających na dalszy przebieg zabawy. Historia skupia się na cyborgu, który wyrwał się z niewoli i zaczyna kwestionować otaczającą go rzeczywistość. Bohater musi jednak mieć się na baczności, ponieważ dotychczasowy właściciel za wszelką cenę będzie chciał odzyskać swoją własność. Produkcja studia Jump Over The Age powinna pojawić się w usłudze Xbox Game Pass około godziny 17:00.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!