Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Lipcowa oferta wzbogacona o dodatkowy tytuł

Mikołaj Ciesielski
2022/07/06 09:45
0
0

Na konsolach Xbox niespodziewanie zadebiutowała wczoraj produkcja, która od razu wskoczyła również do oferty Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass z grą niespodzianką. Lipcowa oferta wzbogacona o dodatkowy tytuł

Wczoraj po południu Microsoft zaprezentował pełną listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie lipca. Okazuje się jednak, że amerykańska firma zadbała także o niespodziankę dla swoich abonentów. Wczoraj na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S zadebiutowała bowiem gra Solasta: Crown of the Magister, która natychmiastowo trafiła również do usługi giganta z Redmond. Produkcją studia Tactical Adventures mogą cieszyć się wyłącznie subskrybenci korzystający z konsol Xbox.

Solasta: Crown of the Magister to izometryczne RPG inspirowane klasycznymi, papierowymi grami fabularnymi. W grze kierujemy drużyną składającą się z czterech bohaterów, a każdy z nich wyróżnia się za sprawą posiadanych umiejętności i wielu innych cech, które mają wpływ na przebieg opowieści. Gracze mogą stworzyć swoje postacie tak, jak w papierowych RPG-ach, określając ich rasę, klasę i osobowość, a także losując statystyki poprzez rzut kostką.

Przypomnijmy, że Solasta: Crown of the Magister zadebiutowało na rynku w maju ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Tactical Adventures, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Solasta: Crown of the Magister – recenzja. Taktyczne “dedeki”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!