Xbox Game Pass z kolejnymi grami. Microsoft zaprasza na specjalną prezentację

Maria Wawrzyniak
2022/09/08 21:15

Microsoft nie zwalnia tempa – gigant z Redmond ogłosił właśnie kolejne wydarzenie. Podczas ID@Xbox Fall Showcase zobaczymy kolejne gry, które zadebiutują w Xbox Game Pass.

Na łamach oficjalnego bloga Xbox Wire pojawił się wpis informujący o wydarzeniu ID@Xbox Showcase, podczas którego zobaczymy kolejne gry, jakie zawitają w bliżej nieokreślonej przyszłości w ramach usługi subskrypcyjnej Xbox Game Pass. Warto w tym momencie zauważyć, że stanie się to tylko dzień przed ujawnieniem produkcji, które zostaną udostępnione w ramach abonamentu w drugiej połowie bieżącego miesiąca.

Xbox Game Pass z kolejnymi grami. Microsoft zaprasza na specjalną prezentację

Kolejne gry w usłudze Xbox Game Pass

Wydarzenie odbędzie się już niedługo, bo 14 września. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego, jednak 30 minut wcześniej wystartuje pre-show, podczas którego doświadczymy pierwszych pokazów. Główny event ma trwać około 90 minut.

Podczas głównego pokazu ujawnione zostaną aktualizacje do Metal: Hellsinger, You Suck at Parking i nie tylko. Zwróćcie też uwagę na zapowiedzi oraz zwiastuny, na to, co wkrótce trafi do Xbox Game pass, na wywiadyu z deweloperami oraz na rozgrywkę z Ghostbusters: Spirits Unleashed (plus kilka innych ciekawych tytułów).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!