Wszystkie kolory cyberpunka. Ruszyły zamówienia przedpremierowe na RPG Gamedec

LM
2021/08/27 13:05
0
0

Twórcy wprowadzają nas w barwną ścieżkę dźwiękową do fabularnego erpega i zachęcają do zamówień przedpremierowych Gamedec na PC.

Już niespełna miesiąc dzieli nas od oficjalnej premiery cyberunkowego RPG bazującego na powieściach Marcina Przybyłka – Gamedec. Z tej okazji odpowiedzialne za projekt Anshar Studios uruchomiło zamówienia przedpremierowe na grę. Zainteresowani preorderami mogą liczyć na kilka cyfrowych dodatków – oficjalny album z grafikami z gry, ścieżkę dźwiękową oraz strój dla protagonisty. Zamówienia możecie składać w cyfrowych sklepach GOG.com, Epic Games Store i Humble Store. Gamedec ukaże się dokładnie 16 września, także na Steam.

Wszystkie kolory cyberpunka. Ruszyły zamówienia przedpremierowe na RPG Gamedec

Przy okazji Anshar opublikowało w sieci kolejny odcinek swojego dziennika deweloperskiego. Tym razem traktuje on o skomponowanej na potrzeby erpega ścieżce dźwiękowej. Zakorzeniona w klimatach noir muzyka obnaży każdy kolor cyberunkowego świata, akompaniując w tle naszym działaniom i wspierając kolejne dochodzenia w cyfrowych światach. Twórcy zadbali o różnorodność nie tylko wykreowanego w grze uniwersum, ale też towarzyszącej mu muzyki. Oddajemy głos kompozytorom i producentom.

GramTV przedstawia:

Akcja Gamedec rozgrywa się w Warsaw City z XXII wieku. Podczas zabawy wcielimy się w detektywa, który siłą dedukcji rozwiązuje rozmaite zagadki w wirtualnych światach. Całość fabułą stoi, i chociaż naszą najpotężniejszą bronią będą konsekwentna dedukcja i wypytywanie świadków, to w skrajnych przypadkach sięgniemy po broń palną. Wszystko w futurystycznym świecie zaprezentowanym w rzucie izometrycznym. Gra w tym roku pojawi się na PC, a w nadchodzącym trafi na Nintendo Switch.

  • RPG-i 2021 roku. TOP 15 gier RPG na ten rok.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!