WRC Generations z oficjalną zapowiedzią. Mamy pierwszy zwiastun i datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/05/19 09:15
0
0

Produkcja zmierza na PC oraz konsole PlayStation i Xbox.

WRC Generations z oficjalną zapowiedzią. Mamy pierwszy zwiastun i datę premiery

Dobre wieści dla wszystkich miłośników rajdów wyścigowych. Firma Nacon oraz deweloperzy ze studia Kylotonn zapowiedzieli wczoraj WRC Generations. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana jest na 13 października 2022 roku. Wraz z zapowiedzią do sieci trafił również pierwszy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

W sezonie 2022 seria WRC wkracza w erę hybrydową. Jest to prawdziwa rewolucja w świecie rajdów, która w ogromnym stopniu wpłynie na osiągi, powodując konieczność zmiany strategii oraz zmuszając kierowców i zespoły do przystosowania się do nowych warunków” – czytamy w opisie gry na Steam.

W WRC Generations znajdzie się bowiem nowa mechanika, która „odzwierciedla wymagania związane z silnikami hybrydowymi”. W trakcie rozgrywki będziemy musieli więc odpowiednio zarządzać baterią w zależności od pokonywanego w danym momencie odcinka specjalnego.

Deweloperzy zadbali również o funkcje społecznościowe. Użytkownicy będą mogli m.in. udostępniać własne malowania i naklejki, a najlepsze prace będą nagradzane i wyróżniane. Fanów rywalizacji powinien natomiast zainteresować tryb Lig, który pozwoli rzucić wyzwanie online przeciwnikom o zbliżonym poziomie umiejętności.

Twórcy zapowiadają, że w WRC Generations znajdzie się 750 km „niepowtarzalnych odcinków specjalnych w 22 krajach”. W grze znajdzie się również 49 zespołów z sezonu 2022, a także 37 legendarnych samochodów oraz pojazdów bonusowych. Deweloperzy całkowicie przeprojektowali też Rajd Szwecji – który zawiera obecnie 6 nowych odcinków specjalnych w regionie Umea – by „rywalizacja w mistrzostwach była jeszcze bardziej realistyczna”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!