World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic - zobacz kolejny materiał promujący grę

Smolak
2022/09/16 20:00

Uwaga! Na widok wideo mogą odżyć dawne sentymenty.

Premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy ochoczo dzielą się kolejnymi materiałami promocyjnymi. Tym razem jest to film z serii Building Azeroth, w którym twórcy przybliżają historię powstawania kultowej gry. Najnowszy odcinek poświęcony został wideo przedstawiającemu bitwę pod Wrathgate. Jeśli posłuchacie komentarzy twórców, to dowiecie się, że stworzenie tego przerywnika nie było łatwym zadaniem.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic -  zobacz kolejny materiał promujący grę

Kawał historii World of Warcraft

Co ciekawe, był to pierwszy przerywnik filmowy stworzony w taki sposób. Twórcy bowiem bezpośrednio wykorzystali silnik gry, co ukształtowało sposób, w jaki powstawały kolejne materiały, które zobaczyliśmy w legendarnym MMO. Dla fanów z pewnością będzie to sentymentalna podróż, mogąca przywołać wiele wspomnień z czasów, gdy zarywali nocki, walcząc po stronie Hordy lub Przymierza. Przyznaję, że sam nabrałem ochoty, by po latach powrócić do tego świata.

Na koniec przypomnijmy, że World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic zadebiutuje na rynku już 26 września. Dajcie znać, czy planujecie powrót do kultowego dodatku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!