World of Warcraft: Dragonflight – pierwsza z aktualizacji przedpremierowych jest już dostępna

Smolak
2022/10/27 12:10

Sprawdź listę nowości. Planujecie zakup dodatku?

Premiera World of Warcraft: Dragonflight zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że zaplanowana została na 28 listopada. Twórcy zapowiedzieli jednak, że przed debiutem dodatku doczekamy się dwóch poprzedzających go aktualizacji. Pierwsza z nich jest już dostępna, a poniżej możecie zapoznać się z pełną listą zmian i nowości. Z tej okazji Blizzard opublikował również specjalne wideo. Materiał znajdziecie na końcu artykułu.

World of Warcraft: Dragonflight – pierwsza z aktualizacji przedpremierowych jest już dostępna

Najważniejsze zmiany, które pojawiły się wraz z pierwszą aktualizacją:

  • Nowy system talentów: Gracze mogą teraz dostosowywać nowe drzewka talentów klasowych oraz zapisywać różne schematy pod preferowany styl gry.
  • Odświeżenie interfejsu użytkownika: Pierwsza faza zmian interfejsu zapewni graczom możliwość modyfikowania jego podstawowych funkcji, np. zmianę umiejscowienia pasków akcji, portretów graczy i wiele więcej.
  • Nowe kombinacje klas i ras: Wszystkie grywalne rasy mogą teraz korzystać z klas łotra, kapłana i maga. Więcej nowych kombinacji ras i klas pojawi się w przyszłości.
  • Rated Solo Shuffle: Nowy tryb rankingowy PVP, będący wcześniej bójką, jest teraz dostępny w kolejkach 2v2, 3v3 oraz rankingowych polach bitew i pozwala na zdobywanie elitarnych nagród PVP.
  • Dodatkowe funkcje ułatwienia dostępu: Wprowadziliśmy szereg nowych funkcji, takich jak rzucanie zaklęć przez przytrzymanie przycisku, klawisze interakcji, wsparcie dla kontrolerów i wiele więcej.

GramTV przedstawia:

Z pełną listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnej stronie World of Warcraft.

Największą atrakcją nadchodzącego dodatku – World of Warcraft: Dragonflight – jest bez wątpienia zupełnie nowa strefa do eksploracji. Tym razem otrzymujemy możliwość powrotu na Smocze Wyspy (Dragon Isles), czyli do zaginionego królestwa magii i cudów w krainie Azeroth. Gracze będą mieli okazję połączyć siły ze smoczymi rodami, biorąc udział w zupełnie nowych wydarzeniach fabularnych. To nie koniec znaczących nowości, bowiem w grze pojawi się zupełnie nowa rasa postaci – Dracthyr oraz klasa – Evoker.

A jeśli macie ochotę nieco powspominać starsze dzieje World of Warcraft, to odsyłam Was do quizu przygotowanego z okazji premiery World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic. Sprawdzimy w nim Waszą wiedzę na temat tego kultowego dodatku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
27/10/2022 12:45

Na papierze dodatek wydaje się fajny.

Wygląda że poruszono wiele tematów które krytykowane były przez fanów od jakiegoś czasu. Fabularnie/tematycznie wydaje się spoko bo Aspekty/smoki to jeden z fajniejszych elementów świata WoW.

No tyle że mówimy o obecnym Blizzardzie, pytanie jakiż to "nowy fajny" system monetyzacji czy paywalli wprowadzą żeby zepsuć graczom odbiór tytułu.