World of Tanks ma już 12 lat! Twórcy zapowiadają atrakcje

DK
2022/08/09 18:15

Jeśli wejdziemy do gry w wyznaczone dni, otrzymamy prezenty.

Produkcja o czołgach od Wargaming obchodzi w tym roku 12. urodziny. Z tej okazji studio przygotowało dla fanów niespodzianki. Wszyscy, którzy zagrają w World of Tanks w dniach od 12 do 22 sierpnia, będą mogli cieszyć się ładnym garażem i zgarnąć parę prezentów.

Wśród podarków znalazły się darmowe dni konta premium (maksymalnie 7 dni) i styl 2D do wykorzystania na dowolnym pojeździe. Przewidziano także jubileuszowe misje, za ukończenie których gracze otrzymają dodatkowe monety. Za ukończenie trzech dziennych misji otrzymamy czołg Lago M/38 z załogą wyszkoloną w 100 procentach i miejsce w garażu.

O Wargaming słów kilka

Wargaming to przedsiębiorstwo z siedzibą w cypryjskiej Nikozji. Firma rozpoczęła działalność w 1998 i posiada kilkanaście biur na całym świecie. Najważniejsze produkcje studia to World of Tanks, World of Warships i World of Tanks Blitz. W czerwcu pisaliśmy, że firma wycofała się z rynków rosyjskich i białoruskich i otworzyła dwa biura – w Warszawie i Belgradzie. Obydwie jednostki mają zatrudniać 400 pracowników.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!