Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk ambasadorką World of Tanks Blitz

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/28 18:30
0
0

World of Tanks Blitz z dumą ogłasza nową współpracę z nieposkromioną, pięciokrotną mistrzynią świata UFC wagi słomkowej i pierwszą polką w tej federacji – Joanną Jędrzejczyk.

World of Tanks Blitz z dumą ogłasza nową współpracę z nieposkromioną, pięciokrotną mistrzynią świata UFC wagi słomkowej i pierwszą polką w tej federacji – Joanną „JJ” Jędrzejczyk. Od 26 września do 12 października, dowódcy czołgów otrzymają unikatowy portret dowódcy w grze, który pozwoli im zaprezentować waleczną naturę prawdziwego polskiego charakteru.

Mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk ambasadorką World of Tanks Blitz

Popularna „JJ” jest pierwszą reprezentantką naszego kraju, która wspięła się na najwyższy poziom światowego MMA. W ramach nowej współpracy, Jędrzejczyk staje się też pierwszą kobietą i pierwszą Polką, która obejmuję rolę ambasadorki gry. Jej niespożyta energia i nieposkromiona natura znajdą swoje odzwierciedlenie w nowej zawartości gry.

Jestem podekscytowana współpracą z zespołem World of Tanks Blitz, ponieważ gra reprezentuje to, co cenię w nich najbardziej. Jest szybka, pełna akcji i dostępna dla każdego. Wierzę, że granie to wspaniałe hobby dla wszystkich. Chcę być wzorem do naśladowania dla młodych pokoleń, udowadniając, że nie trzeba dokonywać wyboru między graniem a samorealizacją. Bądź odpowiedzialny, baw się dobrze i walcz odważnie!

"Ta nowa aktualizacja jest prawdziwym świadectwem tego, co oznacza prawdziwy polski charakter" – mówi Alina Filipiuk, Brand Manager World of Tanks Blitz – Osiągnięcia Joanny na zawsze zapiszą się w historii sportu i jesteśmy dumni, że możemy współpracować z nią przy tej kampanii. Nowa zawartość, zwłaszcza polskie czołgi średnie, to ekscytujący dodatek do gry, zapewniający graczom większy wybór i dużą wszechstronność. Jestem pewna, że będą siać spustoszenie w nadchodzących tygodniach".

GramTV przedstawia:

Gracze na całym świecie, którzy rozegrają przynajmniej jedną grę dowolnym polskim czołgiem w World of Tanks Blitz między 28 września a 12 października odblokują portret B.U.G.I Woman na stałe.

Nowa linia polskich czołgów

W związku z współpracą z Jędrzejczyk do gry trafia też 6 nowych czołgów średnich. Te wyjątkowe maszyny bojowe poziomów V-X stanowią uzupełnienie polskiej linii dostępnej w World of Tanks Blitz. Zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzić się w każdej sytuacji, co sprawia, że stanowią prawdziwe zagrożenie na polu bitwy. Co więcej, ich działa zapewniają jak największy kąt nachylenia, co pozwala im operować w nawet najbardziej wymagającym terenie. Nowy skład czołgów to:
  • DS. PZNINZ (Poziom V)
  • BUGI (Poziom VI)
  • CS-44 (Poziom VII)
  • CS-53 (Poziom VIII)
  • CS-59 (Poziom IX)
  • CS-63 (Poziom r X)

​​​​​​​Aby dowiedzieć się więcej o współpracy z Joanną Jędrzejczyk, zapraszamy na oficjalną stronę internetową World of Tanks Blitz: wotblitz.com

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!