Władca Pierścieni z Arnoldem Schwarzeneggerem. Sauron nie miałby żadnych szans

Radosław Krajewski
2024/01/27 18:00
0
0

Gdyby tylko Arni miał za zadanie zniszczyć Jedyny Pierścień, żadna drużyna nie byłaby potrzebna.

Marvelowy serial A gdyby…? można przełożyć na wiele popkulturowych dzieł. Raczej nie powinniśmy spodziewać się podobnego projektu w świecie Śródziemia, ale z pomocą przychodzą fani pełni wyobraźni. Tym razem jeden z nich stworzył nową wersję Władcy Pierścieni, w której Arnold Schwarzenegger zagrał wszystkie role. Nie tylko użyczając swojej twarzy, ale również specyficznego, głębokiego głosu. Efekt jest zdumiewający.

Władca Pierścieni z Arnoldem Schwarzeneggerem. Sauron nie miałby żadnych szans

Władca Pierścieni z Arnoldem Schwarzeneggerem w przeróbce od sztucznej inteligencji

Na Intagramowym koncie samhughesvo pojawiły się dwa filmy, które prezentują słynną scenę z narady u Erlonda z Władcy Pierścieni: Drużyny Pierścienia. Jednak wszystkie postacie grane są przez Arnolda Schwarzeneggera, zarówno Frodo, Gandalf, jak i sam Elrond. Przeróbkę stworzył aktor głosowy Sam Hughes, który w tym celu wykorzystał narzędzie Jarkan VFX oparte na sztucznej inteligencji.

GramTV przedstawia:

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak wyglądałaby pierwsza część Władcy Pierścieni z Arnoldem Schwarzeneggerem, to pierwszy film znajdziecie w tym miejscu. Z kolei drugi materiał znajdziecie na tej stronie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!