Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy otrzyma 3. sezon. Prace już trwają, a twórcy przedłużają umowę z Amazonem

Radosław Krajewski
2024/02/29 11:15
1
0

Serial z Władcy Pierścieni pozostanie z nami na dłużej i prace nad trzecim sezonem już trwają.

Amazon wydał fortunę na zakup praw do Władcy Pierścieni i stworzenie pierwszego sezonu Pierścieni Władzy, który wielu widzom nie przypadł do gustu. Niedawno reżyserka drugiego sezonu obiecywała duże zmiany, które sprawią, ze serial będzie mroczniejszy i bardziej wyrazisty. Twórcy mogą mieć więcej jakiś plan uratowania swojej produkcji i przekonania nie tylko nowych widzów do obejrzenia, ale również dotychczasowych do powrotu do drugiego sezonu. Również Amazon nadal bardzo wierzy w ten projekt, dlatego przedłużyli umowę z showrunnerami Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy, Patrickiem McKayem i J.D. Paynem.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy otrzyma 3. sezon. Prace już trwają, a twórcy przedłużają umowę z Amazonem

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – trzeci sezon już powstaje

Producenci związali się nową, trzyletnią umowę z Amazon MGM Studios, w ramach której otwierają własną firmę produkcyjną 10:40 PM Productions. W oświadczeniu szef produkcji telewizyjnych w Amazonie, Vernon Sanders, przyznał, że firma jest zadowolona ze współpracy z McKayem i Paynem, a także wielkiego globalnego sukcesu Pierścieni Władzy. Przypomnijmy, że serial był najczęściej oglądanym oryginalnym serialem na Prime Video, znajdując się na liście najpopularniejszych produkcji według Nielsena.

GramTV przedstawia:

Amazon wierzy, że drugi sezon przyciągnie równie dużą publiczność, dlatego już teraz showrunnerzy rozpoczęli pracę nad trzecim sezonem. Wstępna faza produkcji kolejnych odcinków już trwa. Wcześniej McKay i Payne twierdzili, że liczą na stworzenie aż pięciu sezonów Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy.

Nie wiadomo kiedy drugi sezon serialu zadebiutuje na Prime Video. Amazon nie rozpoczął jeszcze promocji nowych odcinków Pierścieni Władzy, chociaż premiery mamy doczekać się w tym roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
29/02/2024 14:26

Nie no co oni pierdzielą przecież tego się nie da słuchać. To jest jakaś pralnia pieniędzy czy co?

"Również Amazon nadal bardzo wierzy w ten projekt, dlatego przedłużyli umowę z showrunnerami Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy, Patrickiem McKayem i J.D. Paynem." - Dla mnie to jedno zdanie całkowicie przekreśla to IP.