Wkrótce ruszy przedsprzedaż Avatar: Frontiers of Pandora? Nowe poszlaki w sieci

Mikołaj Ciesielski
2023/03/22 13:55

Wygląda na to, że Ubisoft już niedługo zacznie przyjmować zamówienia przedpremierowe na wyczekiwaną produkcję.

Już w lipcu Ubisoft poinformował, że Avatar: Frontiers of Pandora nie zadebiutuje w terminie, a na debiut produkcji gracze będą musieli zaczekać do przyszłego roku fiskalnego. Niewykluczone jednak, że francuska firma rozpocznie niebawem kampanię marketingową wyczekiwanego tytułu. Jeden z fanów odnalazł bowiem grafikę, która sugeruje, że zainteresowani otrzymają wkrótce możliwość składania zamówień przedpremierowych na wspomnianą grę.

Wkrótce ruszy przedsprzedaż Avatar: Frontiers of Pandora? Nowe poszlaki w sieci

Ubisoft może wkrótce uruchomić możliwość składania zamówień przedpremierowych na Avatar: Frontiers of Pandora

Użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem „ScriptLeaksR6” odnalazł w plikach Ubisoft Store grafikę promującą zamówienia przedpremierowe gry Avatar: Frontiers of Pandora. Okazuje się, że gracze – którzy zdecydują się na pre-order wspomnianej produkcji – otrzymają DLC o nazwie „The Child of Two” składające się ze skórki na broń oraz zestawu przedmiotów kosmetycznych dla postaci.

Niestety na wspomnianym obrazku na próżno szukać informacji o dacie premiery Avatar: Frontiers of Pandora oraz o starcie zamówień przedpremierowych. Obecność grafiki w plikach Ubisoft Store sugeruje jednak, że Ubisoft szykuje do się do rozpoczęcia kampanii marketingowej wspomnianej produkcji. Niewykluczone więc, że niebawem otrzymamy nowe informacje oraz materiały z nadchodzącej gry osadzonej w świecie Avatara.

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2024 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!