Zapowiedziano Wild West Dynasty – survival na Dzikim Zachodzie. Zobaczcie wideo

DK
2022/06/25 10:00

W tytule wybudujemy własne ranczo i rozwiniemy dynastię.

TopLitz Productions i Moon Punch Studio prezentują swój nowy projekt – grę survivalową z settingiem na Dzikim Zachodzie. Zapowiedzi Wild West Dynasty towarzyszy trailer, który pokazuje, co czeka graczy, jeśli zdecydują się na zakup produkcji. Filmik pokazujemy na samym dole niniejszej wiadomości.

Zapowiedziano Wild West Dynasty – survival na Dzikim Zachodzie. Zobaczcie wideo

W Wild West Dynasty własnoręcznie wybudujemy swoje ranczo i będziemy hodować bydło i poszukiwać złota. Jeśli pójdzie dobrze, to może lokalna społeczność nas polubi i awansujemy na szeryfa. Ostatecznym celem jest zbudowanie własnej dynastii, która przetrwa upływ czasu. Twórcy zapewniają, że ich produkcja zaoferuje "tuziny misji", dialogi z opcją wyboru i możliwość podejmowania decyzji, które naprawdę coś znaczą. Akcję będziemy obserwować w pierwszej i trzeciej perspektywie.

GramTV przedstawia:

Na razie nie znamy dokładnej – ani nawet przybliżonej – daty debiutu gry. Twórcy zachęcają jednak do dodawania Wild West Dynasty do swojej listy życzeń na Steamie. W tym celu wystarczy odwiedzić kartę tytułu na platformie Valve.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
25/06/2022 11:25

Odnoszę niejasne wrażenie, że autor przegapił poprzednie zapowiedzi tej gry.