Wild Hearts to nowa gra Electronic Arts. Zapolujemy na potwory

Radosław Krajewski
2022/09/26 17:00
0
0

EA i Koei Tecmo zapowiedzieli swój nowy tytuł.

Electronic Arts ujawniło swój kolejny tytuł, który powstaje w kolaboracji z Koei Temco. Produkcja zatytułowana Wild Hearts będzie kolejną grą polegającą na polowaniu na potwory, prawdopodobnie w stylu Monster Hunter. Według oficjalnego opisu będzie to epicka przygoda w świecie fantasy inspirowaną feudalną Japonią. Pierwszy zwiastun gry zobaczymy już 28 września.

Wild Hearts to nowa gra Electronic Arts. Zapolujemy na potwory

To zaszczyt współpracować z EA Originals i mieć wsparcie zespołu z tak niesamowitymi osiągnięciami w dystrybuowaniu przełomowych nowych gier. Zespół EA w pełni akceptuje naszą twórczą niezależność i stał się nieocenionym partnerem oferującym wsparcie zarówno w zakresie rozwoju, jak i publikacji. Dodanie globalnych zasobów EA do naszych własnych pomoże nam wprowadzić nowy rodzaj gry o polowaniu do globalnej publiczności i rozszerzyć nasz zasięg na rynki globalne. Naprawdę nie mogę się doczekać dnia, w którym gracze z całego świata będą mogli zagrać w tę produkcję. – powiedział Yosuke Hayashi, wiceprezes wykonawczy Koei Tecmo.

Opierając się na niesamowitym sukcesie EA Originals, który obejmuje niedawne wydania It Takes Two i Knockout City, cieszymy się, że możemy współpracować z niesamowicie utalentowanym zespołem Omega Force. Podnieśli gatunek polowania na wyższy poziom, łącząc swój sprawdzony talent do walki z nieoczekiwaną i innowacyjną mechaniką. Nie możemy się doczekać, kiedy jeszcze w tym miesiącu przedstawimy światu ich przełomową nową przygodę – dodał Jeff Gamon z EA Partners.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!