Wiemy, kiedy V Rising opuści wczesny dostęp

Jakub Smolak
2023/09/29 08:15
0
0

Twórcy z Stunlock Studios podzielili się również informacjami na temat nadchodzących zmian.

Wszystko wskazuje na to, że V Rising nie będzie jednym z tych survivalowych tytułów, które zostają we wczesnym dostępie do czasu wiecznego zapomnienia. Twórcy z Stunlock Studios opublikowali na swoim oficjalnym blogu wpis, w którym podają przybliżoną datę premiery wersji 1.0 oraz dzielą się szczegółami na temat nadciągającej zawartości.

Wiemy, kiedy V Rising opuści wczesny dostęp

Deweloperzy zapowiadają sporo nowości

Jak możemy przeczytać we wpisie, V Rising najprawdopodobniej opuści Early Access w drugim kwartale przyszłego roku. Przypomnijmy jednak, że gra zadebiutowała 24 maja, więc premiera pełnej wersji z okazji drugich urodzin brzmi dość prawdopodobnie.

Oczywiście, do V Rising trafi wtedy również mnóstwo nowej zawartości. Twórcy obiecują dodanie całego nowego obszaru, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, przeciwnikami i bossami. Nowa kraina będzie utrzymana w mrożnych klimatach.

Chętnie dowiemy się, czy graliście w V Rising i czy wersja 1.0 zachęci Was do ewentualnego powrotu. Jeśli natomiast chcecie dowiedzieć się więcej na temat samej produkcji i za co można ją pokochać, odsyłam Was do lektury naszych wrażeń: Testujemy V Rising - Drakula byłby dumny.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!