Wielka niespodzianka Disneya ujawniona! Pierwszy teaser i błyskawiczna premiera

Radosław Krajewski
2024/02/08 11:25
0
0

Wytwórnia podała również terminy premier innych swoich nadchodzących hitów.

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski, że Disney wkrótce pokaże pierwszy materiał z filmu, którego wcześniej nie zapowiadali, a który ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Na ujawienie tytułu produkcji nie musieliśmy czekać do SuperBowl. Podczas spotkania z inwestorami Bob Iger, prezes Disneya, ujawnił, że Vaiana doczeka się kontynuacji. Obok aktorskiego remake’u pierwszej części, w przygotowaniu jest również kolejny animowany film, który w kinach pojawi się pod koniec bieżącego roku.

Wielka niespodzianka Disneya ujawniona! Pierwszy teaser i błyskawiczna premiera

Vaiana 2 – teaser i data premiery

Vaiana 2 otrzymała również pierwszy teaser i zdjęcie, które prezentuje powrót bohaterów znanych z animacji z 2016 roku. Druga część została pierwotnie tworzona jako serial, ale Disney zmienił plany i przekształcił produkcję w pełnometrażowy film.

Vaiana pozostaje niezwykle popularną franczyzą. Nie możemy się doczekać, aż pokażemy wam więcej Vaiana i Maui, kiedy Vaiana 2 trafi do kin w listopadzie – powiedział Iger.

Według oficjalnego opisu film zaprezentuje nową podróż dwójki głównych bohaterów z zupełnie nową załogą złożoną z niezwykłych marynarzy. Vaiana po otrzymaniu wezwania od swoich przodków, wyrusza na odległe morza Oceanii, aby przeżyć przygodę, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyła.

GramTV przedstawia:

Vaiana 2 zadebiutuje w kinach 27 listopada 2024 roku.

Vaiana 2 – teaser i data premiery, Wielka niespodzianka Disneya ujawniona! Pierwszy teaser i błyskawiczna premiera

Disney – terminy premier nadchodzących filmów

Wytwórnia podała również terminy premier innych nadchodzących filmów, które pojawią się w najbliższych latach. Fani Gwiezdnych wojen będą musieli poczekać jeszcze dwa lata na pierwszy kinowy film od czasu zakończenia Sagi Skywalkerów. Z kolei w 2026 roku Pixar wypuści aż dwie kontynuacje swoich największych marek. Szczegóły poniżej.

  • Zwierzogród 2 – 2025
  • Kraina lodu 3 – 2026
  • Toy Story 5 – 2026
  • The Mandalorian & Grogu – 2026
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!