3. sezon Wiedźmina na finałowym zwiastunie przed premierą ostatnich odcinków

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/24 17:15
1
0

Już w tej czwartek na platformie Netflix pojawią się ostatnie odcinki trzeciego sezonu serialu Wiedźmin.

W ten czwartek – 27 lipca – odbędzie się premiera trzech ostatnich odcinków 3. sezonu serialu Wiedźmin od Netfliksa. Z tej okazji w sieci pojawił się finałowy zwiastun. Będzie to ostatni występ Henry’ego Cavilla jako Geralta z Rivii; w kolejnym sezonie w rolę wcieli się Liam Hemsworth.

3. sezon Wiedźmina na finałowym zwiastunie przed premierą ostatnich odcinków

3. sezon Wiedźmina na finałowym zwiastunie

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Norgon
Gramowicz
24/07/2023 18:41

Ciekawe kto zagra wysoką, płowowłosą łuczniczkę Milvę.... Wygląda na to, że najlepszą część powieści, Chrzest Ognia, upchną w kilku odcinkach.