Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Trzeci sezon Wiedźmina może zostać podzielony na części jak Stranger Things

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/02 21:15

Showrunnerka serialu, Lauren Schmidt Hissrich, przyznała, że nie wyklucza podzielenia trzeciego sezonu serialu na dwie osobne części.

Jak podaje serwis NME, showrunnerka serialu Wiedźmin od platformy streamingowej Netflix – Lauren Schmidt Hissrich – ujawniła redakcji portalu Collider, iż nie wyklucza podzielenia trzeciego sezonu na dwie części. Najprawdopodobniej jest to rozważane ze względu na popularność serialu oraz całkiem sporą ilość efektów specjalnych. Hissrich potwierdziła jednak, że na ten moment cały zespół pracuje nad tym, aby wszystko było jednak gotowe w całości.

Trzeci sezon Wiedźmina może zostać podzielony na części jak Stranger Things

Trzeci sezon Wiedźmina może zostać podzielony na części

Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale na ten moment myślę, że tego nie wykluczam – widząc, co dzieje się w różnych serwisach streamingowych. Oczywiście, nie wypuścimy niczego, z czego nie będziemy niesamowicie dumni. Więc od tego zależy data premiery. I myślę, że będzie ciekawie. Mamy jeszcze naprawdę dużo czasu, około ośmiu miesięcy, zanim pojawi się trzeci sezon Wiedźmina. Zatem jeżeli Bóg pozwoli, uda się zrobić wszystko tak, aby było gotowe w tym samym czasie. Ale kto wie; zobaczymy, co się wydarzy.

W takim przypadku byłaby to kolejna – zaraz obok Stranger Things – produkcja Netfliksa, której sezon został udostępniony w odstępach czasowych. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe informacje w tym temacie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Czaroxxx
Gramowicz
03/01/2023 05:44
Headbangerr napisał:

"Wypuszczajmy 1 odcinek na rok, w ten sposób zatrzymamy Henry'ego na 10 lat"

xd

Headbangerr
Gramowicz
03/01/2023 03:42

"Wypuszczajmy 1 odcinek na rok, w ten sposób zatrzymamy Henry'ego na 10 lat"

Khalid...
Gramowicz
02/01/2023 21:56

Lauren Hissrich razem z De Barra zrobili kawał kupska, które długo jeszcze będzie śmierdziało. Najważniejsze, że są z tego niesamowicie dumni. 

wolff01
Gramowicz
02/01/2023 21:33

"Oczywiście, nie wypuścimy niczego, z czego nie będziemy niesamowicie dumni." - "Mamo patrz jaką zrobiłam wielką kupkę do nocnika! -Brawo córeczko".

Btw decyzja tylko i wyłącznie będzie podyktowana chęcią wyciśnięcia jak najwięcej z odejścia Cavilla bo tylko on ciągnie ten wózek.