Wiedźmin 3 z kolejnymi aktorami. Nowy bard i zmiana w obsadzie serialu

Radosław Krajewski
2022/09/28 14:10

Dużo nowych twarzy pojawi się w trzecim sezonie serialu.

Podczas Tudum Netflix ogłosił, że premiery trzeciego sezonu Wiedźmina możemy spodziewać się w okresie letnim. Prace na planie już się zakończyły i serial jest na etapie długiej postprodukcji. Mimo to serwisowi Redanian Intelligence udało się dotrzeć do nowych informacji dotyczących obsady nadchodzących odcinków. W serialu zobaczymy kilku nowych aktorów, w tym jednego, który wciela się w postać barda. Dodatkowo portal twierdzi, że w trzecim sezonie zobaczymy nową odtwórczynię roli królowej driad Eithne, która pojawiła się w pierwszej serii serialu.

Wiedźmin 3 z kolejnymi aktorami. Nowy bard i zmiana w obsadzie serialu

Wiedźmin 3 – zmiana obsadowa i nowi aktorzy

Zacznijmy jednak od początku, czyli od postaci nowego barda, w którego wcieli się ma komik i piosenkarz Josh Weller. Według Redanian Intelligence aktor był obecny na planie trzeciego sezonu w sekwencji rozgrywającej się w Thanedd. Weller miałby zagrać największego rywala Jaskra, czyli barda Valdo Marxa. Podczas balu w Thanedd może dojść do zabawnej konfrontacji między Jaskrem a Valdo.

GramTV przedstawia:

Redanian Intelligence nie udało się potwierdzić informacji, że Lorna Brown objęła rolę królowej driad Eithne. Jednak aktorka była widziana na planie podczas kręcenia scen w Brokilonie. Serwis przypuszcza, że zastąpiła ona Josette Simon, która wcielała się w tę postać w pierwszym sezonie. Brown jest zbyt znaną i doświadczoną aktorką, aby wcieliła się w zwykłą driadę, a dodatkowo redaktorzy portalu nie słyszeli żadnych informacji, aby Simon pojawiła się na planie trzeciego sezonu Wiedźmina.

Wśród mniejszych informacji castingowych Redanian Intelligence udało się potwierdzić, że Harrison Daniels zagra Newbury, a Cal Watson wcieli się w Evę. Prawdopodobnie będą to nowe postacie, które na krótko pojawią się w serialu. Portalowi nie udało się potwierdzić, że Connor Crawford wcieli się w jednego ze Szczurów, gangu powiązanego z Ciri. W nowych odcinkach pojawi się również Tracy-Ann Oberman, która może wcielić się w żonę króla Vizimira. Ostatnimi aktorami są Nathan Armakwei Laryea, który był obecny na planie sekwencji w Thanned, a także Darrel Davy i Matt Jay-Willis.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!