Wednesday z pełnym zwiastunem. Netflix ujawnił kto zagra wujka Festera

Radosław Krajewski
2022/10/09 11:00

Po raz pierwszy możemy zobaczyć sceny z resztą obsady nadchodzącego serialu Tima Burtona.

Netflix nieoczekiwanie udostępnił nowy zwiastun serialu Wednesday, czyli nowej ekranizacji Rodziny Addamsów. Tim Burton powrócił do tego świata w serialowej wersji, która tym razem skupi się przede wszystkim na najstarszym dziecku najbardziej przerażającej familii. Reżyser zaprosił do współpracy Christinę Ricci, którą możemy po raz pierwszy zobaczyć na zwiastunie, a teraz ujawniono, że w wujka Festera wcieli się Fred Armisen. Aktor znany jest z takich produkcji, jak Nasza bandera znaczy śmierć oraz Cudotwórcy: Wieki ciemne. Najnowszy zwiastun z okazji New York Comic Con możecie zobaczyć poniżej.

Wednesday z pełnym zwiastunem. Netflix ujawnił kto zagra wujka Festera

Historia skupi się na nastoletnim życiu tytułowej bohaterki, która trafia do szkoły średniej w Nevermore Academy, gdzie będzie próbowała opanować swoje moce parapsychiczne, a także powstrzymać szał zabijania mieszkańców miasta i rozwiązać pewna nadprzyrodzoną tajemnicę sprzed 25 lat, która powiązana jest z jej rodziną. Jak każda nastolatka, również Wednesday będzie musiała poradzić sobie z typowymi problemami dla każdej licealistki.

W pracach nad serialem wziął udział Tim Burton jako producent oraz reżyser pierwszych czterech odcinków. W obsadzie zobaczymy: Jennę Ortegę (Wednesday), Catherine Zetę Jones (Morticia), Luisa Guzmana (Gomez), Isaaca Ordonezę (Pugsley) oraz Fred Armisen (wujek Fester).

GramTV przedstawia:

Pod koniec września Netflix ujawnił oficjalną datę premiery serialu. Na debiut produkcji poczekamy do 23 listopada.

Wednesday – nowy zwiastun serialu

Komentarze
3
JaJestemRafał
Gramowicz
10/10/2022 12:46
Bruce napisał:

O nie. Nie ma czarnych w rodzinie Addamsów? Tylko czekać na ból dupy czarnych i oskarżanie o rasizm :D

Ale to ty dzwonisz

Bruce
Gramowicz
09/10/2022 17:53

O nie. Nie ma czarnych w rodzinie Addamsów? Tylko czekać na ból dupy czarnych i oskarżanie o rasizm :D

MisticGohan_MODED
Gramowicz
09/10/2022 16:50

Obowiązkowo dodane do oglądania.