Way of the Hunter zabierze nas na wakacyjne polowanie. Znamy datę premiery

Smolak
2022/06/27 08:30
1
0

Wszystkich myśliwych zapraszamy przed ekran. To bez wątpienia najlepsze miejsce na takie aktywności.

Słowackie studio Nine Rocks Games zaprezentowało swoją grę już jakiś czas temu, o czym pisaliśmy tutaj. Teraz jednak poznaliśmy dokładną datę premiery Way of the Hunter. Produkcja zadebiutuje na rynku 16 sierpnia i będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Twórcy oddali w ręce graczy świeżutki trailer, do obejrzenia którego zachęcamy.

Way of the Hunter zabierze nas na wakacyjne polowanie. Znamy datę premiery

Way of the Hunter zapowiada się naprawdę dobrze. Nad grą pracuje grupa doświadczonych deweloperów, a pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje dobrze wszystkim znane THQ Nordic. Twórcy postawili sobie za cel dostarczenie graczom naprawdę realistycznego doświadczenia. W grze nie zabraknie więc autentycznego i licencjonowanego sprzętu. Warto dodać, że ekosystemy będą symulowane, co ma w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na realizm płynący z rozgrywki.

Do naszej dyspozycji oddany zostanie ogromny obszar pełen różnorodnych miejscówek. Świat gry podzielono na dwa rozległe terytoria łowieckie, znajdujące się na terenie USA i Europy. Każde z nich o powierzchni 144 km². Na szczęście do dyspozycji będziemy mieli jeepa, który okaże się nieoceniony w trakcie wypraw. Twórcy obiecują naprawdę sporo, co z pewnością przyciągnie uwagę graczy interesujących się tematyką myślistwa.

W tym miejscu można również wspomnieć o innej grze, która została niedawno zapowiedziana. Kolejny tytuł dla zdobywców, którzy przedkładają jednak wędkę nad strzelbę. Mowa tutaj o Call of the Wild: The Angler. Więcej na temat samej gry przeczytacie tutaj.

Na koniec zachęcam do zapoznania się z najważniejszymi – wyróżnionymi przed wydawcę – cechami Way of the Hunter:

- Poluj jak profesjonalista z funkcjami, które podkreślają znaki zwierząt, analizą rozprysków krwi i przeglądaniem ujęć za pomocą przewijanej kamery śledzącej pocisk.

- Dziesiątki uderzająco szczegółowych gatunków zwierząt z realistycznymi modelami zachowań, zapewniającymi prawdziwie wciągające wrażenia z polowania.

- Ciesz się idealną przygodą myśliwską wśród znajomych w trybie kooperacji.

- Dwa rozległe terytoria łowieckie o powierzchni 144 kilometrów kwadratowych każdy

- Realistyczna symulacja balistyki i fizyki pocisków.

- Wymyślne, naturalne animacje i reakcje zwierząt podczas wyczuwania obecności graczy.

- Fascynująca opowieść o zmaganiach rodzinnej firmy myśliwskiej oraz otaczających ją rywalizacjach i przyjaźniach.

- Złożony system trofeów generuje unikalne poroże i rogi w oparciu o wiele czynników, takich jak sprawność i wiek.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Maver_PL
Gramowicz
02/07/2022 21:56

Robią klona thcotw i nawet nie dolozyli ray tracingu cociaz gry tego typu az sie o to prosza. Wiec jak by to delikatnie napisac, niech sie wypchaja...