Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters w akcji. Zobacz nowy gameplay

Maria Wawrzyniak
2022/04/17 18:30

W sieci pojawiły się nowe materiały z rozgrywki z najnowszej produkcji studia Complex Games.

Jeśli czekacie z niecierpliwością na premierę gry Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters to możecie sobie to czekanie umilić poprzez obejrzenie nowych pełnoprawnych materiałów z rozgrywki. Jednym z nich jest chociażby nagranie opublikowane przez redakcję serwisu IGN; dzięki temu mamy okazję przyjrzeć się nie tylko systemowi walki, ale również dostosowywania naszego bohatera do naszych osobistych preferencji. Dziennikarze wprowadzają nas również w fabułę. Gameplay znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy jeszcze, że Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters zadebiutuje na rynku 5 maja bieżącego roku na komputerach osobistych w sklepie Steam. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w celu odblokowania ekskluzywnych przedmiotów. Są nimi Relikty Tytana, w których skład wchodzi tom Domina Liber Daemonica oraz młot Destroyer of Crys’yllix.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego możemy zakupić specjalną edycję Castellan Champion, która odblokowuje dostęp do oryginalnej ścieżki dźwiękowej oraz grywalnego bohatera Castellana Garrana Crowe’a razem z jego Black Blade of Antwyr. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!