Warhammer 40,000: Boltgun na obszernej rozgrywce. Premiera już za kilka dni

Mikołaj Ciesielski
2023/05/19 08:30
0
2

Zobaczcie kilka ujęć z nadchodzącego FPS-a w stylistyce rodem z lat 90.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay trailer z gry Warhammer 40,000: Boltgun. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów prezentujących rozgrywkę. Do sieci trafiło bowiem kolejne wideo, które pozwala sprawdzić, czego można spodziewać się po nadchodzącej strzelance w stylistyce rodem z lat 90.

Warhammer 40,000: Boltgun na obszernej rozgrywce. Premiera już za kilka dni

W sieci pojawił się kolejny gameplay z Warhammer 40,000: Boltgun

Opublikowany przez redakcję IGN gameplay trwa ponad 7 minut i skupia się na tym, co w Warhammer 40,000: Boltgun jest najważniejsze, czyli na dynamicznej i brutalnej walce z oponentami. Miłośnicy klimatów retro z pewnością będą zachwyceni. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i oceńcie sami.

Załaduj swojego Boltera i ruszaj do boju! Poznaj doskonałe połączenie Warhammera 40,000, klasycznej, szalonej rozgrywki FPS i stylowej oprawy graficznej rodem z najlepszych strzelanek retro z lat 90. Wciel się w zaprawionego w bojach Kosmicznego Marine, który wyrusza na niebezpieczną misję przez galaktykę, aby walczyć z Kosmicznymi Marines i demonami Chaosu – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Boltgun zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także na Nintendo Switch. Premiera już 23 maja 2023 roku. Tymczasem zobaczcie najnowszy gameplay i sprawdźcie, jak nadchodząca produkcja studia Auroch Digital prezentuje się w akcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!