Venom 3 to finałowa część serii? Tom Hardy wspomina o „ostatnim tańcu”

Radosław Krajewski
2023/11/25 18:00
0
0

Prace na planie trzeciej części Venoma zostały wznowione.

Zakończenie strajku aktorów i podpisanie nowej umowy SAG-AFTRA z wytwórniami spowodowało szybkie wznowienie prac na planach wielu produkcji. Właśnie dołączył do nich Venom 3, o czym w mediach społecznościowych poinformował Tom Hardy. Aktor zawarł w swojej wiadomości wskazówkę, która może sugerować, że trzecia część Venoma będzie ostatnią odsłoną serii.

Venom 3 to finałowa część serii? Tom Hardy wspomina o „ostatnim tańcu”

Venom 3 “ostatnim tańcem” dla Toma Hardy’ego?

Hardy w długim poście na Instagramie poinformował o wznowieniu zdjęć do Venoma 3. Przy okazji podziękował ekipie oraz obsadzie, którzy biorą udział w pracach nad tą produkcją.

Ostatni taniec. Na szczęście wracamy do kręcenia; i chcę poświęcić chwilę, aby podziękować wszystkim zespołom, które do tej pory przebyły drogę od V1 do tego miejsca, całej naszej fantastycznej obsadzie i ekipie – dobrym przyjaciołom i rodzinie – to była długa podróż. To było i nadal jest wiele dobrej zabawy podczas tej podróży zawsze pojawiają się trudne zakręty, kiedy pracujemy, ale nie jest to takie trudne, gdy kochasz to, co robisz i wiesz, że masz świetny materiał i wsparcie ze wszystkich stron, świetnego zespołu. Znajdujesz się w otoczeniu utalentowanych i pełnych pasji działów filmowych oraz w otoczeniu ludzi, których kochasz i na których ci zależy. Nie ma nic lepszego. Chcę krótko wspomnieć, jak bardzo jestem dumny z mojej reżyserki, współautorki i drogiej przyjaciółki Kelly Marcel. Patrzenie, jak przejmujesz ster, napawa mnie dumą, to zaszczyt. Zaufaj swojemu przeczuciu i instynktowi, który zawsze działa na twoją korzyść.

Aktor rozpoczął swoje ogłoszenie i podziękowania od słów „ostatni taniec”, co zaskoczyło fanów, którzy nie spodziewają się, że przygoda Toma Hardy’ego z Venomem może dobiec końca. Nie wiadomo, co gwiazda filmu miała na myśli, tym bardziej że według plotek Sony Pictures planuje nakręcić Sinister Six, w którym Venom miałby pojawić się u boku Morbiusa, Sępa, Kravena i reszty nadchodzących bohaterów z Sony’s Spider-Man Universe.

Możliwe, że Hardy nie miał na myśli swojej roli, czy też zakończenia serii Venomem 3, ale jego zwrot o „ostatnim tańcu” odnosi się wyłącznie do produkcji tego filmu. Nie wiadomo, na jakim etapie kręcenia jest trzecia część Venoma, ale niewykluczone, że przed ekipą i obsadą pozostało tylko kilka dni lub tygodni wspólnej pracy i stąd tak niejednoznaczne słowa aktora.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyseruje Kelly Marcel, która współtworzyła scenariusz wraz z Tomem Hardym. W obsadzie znaleźli się: Tom Hardy, Juno Temple i Chiwetel Ejiofor.

Przypomnijmy, że Venom 3 został przed dwoma tygodniami opóźniony przez Sony Pictures. Nową datę premiery wyznaczono na 8 listopada 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!