Vampire the Masquerade: Redemption w Skyrim

Jakub Smolak
2023/09/24 14:30
0
0

Poznajcie ambitnego moda. Twórca chce odtworzyć 23-letnią grę w świecie Skyrim.

Redemption Reawakened to projekt, który powstaje już od dłuższego czasu i z pewnością mogliście usłyszeć o nim wcześniej. Twórcy modyfikacji postawili sobie za cel przeniesienie Vampire the Masquerade: Redemption do świata Skyrim. O tym, jak im idzie, możecie przekonać się za sprawą obszernego wideo, którymi właśnie się podzielili.

Vampire the Masquerade: Redemption w Skyrim

Redemption Reawakened to projekt, który warto śledzić

Na dwóch materiałach twórcy pozwalają graczom przyjrzeć się temu, co będzie na nich czekać w wirtualnej Pradze. Na wideo pokazano również jak wyglądać będą starcia z przeciwnikach oraz kilka pomniejszych mechanik. Trzeba oddać, że ekipie bardzo dobrze udało się oddać mroczny klimat produkcji, a wygląd miasta, szczególnie nocą, robi wrażenie.

Wszystkim zainteresowanym pozostaje czekać na kolejną porcję materiałów, które zaprezentują drugą stronę produkcji. Przypomnijmy, że akcja oryginalnego Vampire the Masquerade: Redemption rozgrywka się nie tylko w średniowieczu, ale również we współczesności. Tę część gry będzie zdecydowanie ciężej odtworzyć, chociażby ze względu na obecność broni palnej.

Prace nad Redemption Reawakened ciągle trwają i nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty debiutu modyfikacji. Jeśli chcielibyście śledzić projekt, możecie to zrobić chociażby za pomocą Discorda twórców lub profilu w serwisach Twitter i YouTube.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!