Among Us pojawi się w grze Vampire Survivors. Twórcy ogłosili współpracę

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/09 20:30
0
0

Popularna gra Vampire Survivors otrzyma nowe DLC w ramach współpracy z Among Us.

Zeszłoroczny hit (który niemalże zawładnął przez chwilę platformą Steam) pod tytułem Vampire Survivors jest regularnie rozwijany przez deweloperów ze studia poncle. Niedawno więc zespół ujawnił, że gra doczeka się kolejnego dodatku o nazwie Emergency Meeting – otrzymaliśmy pierwsze szczegóły oraz datę premiery (podajemy za serwisem IGN).

Among Us pojawi się w grze Vampire Survivors. Twórcy ogłosili współpracę

Vampire Survivors z DLC Among Us. Zwiastun i data premiery

Poncle ogłosiło najnowszy dodatek do swojego dzieła podczas prezentacji Day of the Devs – nowa zawartość została ujawniona na materiale, który znajdziecie poniżej. Zobaczyć możemy na nim sporo animacji przedstawiających bossów, jak i dobrze znanych już impostorów. Na sam koniec wideo pokazano urywek rozgrywki jako jeden z Crewmates.

Vampire Survivors: Emergency Meeting ma zostać udostępnione 18 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Niestety, posiadacze Nintendo Switch oraz gracze bawiący się na urządzeniach mobilnych będą musieli poczekać nieco dłużej, za co deweloper przeprosił, obiecując, że pozostałe wersje ukażą się „wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Vampire Survivors zadebiutowało pierwotnie 20 października ubiegłego roku. Tytuł na Steamie może pochwalić się już ponad 200 tysiącami recenzji, z czego aż 98% to opinie pozytywne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!