Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Radosław Krajewski
2023/08/04 15:00
0
0

Najciekawsze propozycje z oferty platformy FlixClassic, które można obejrzeć w ten weekend.

Pierwszy sierpniowy weekend już trwa. Jeżeli nie macie pomysłu, jak go spędzić, to tradycyjnie polecamy Wam pięć filmowych klasyków, które obejrzyjcie na platformie FlixClassic. Tym razem przygotowaliśmy dla Was mocne zestawienie, w tym legendarnego Ulicznego wojownika, horror Dom przy cmentarzu, czy sci-fi Ciemna gwiazda. Pełną listę wraz z opisami znajdziecie poniżej.

Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

FlixClassic – co oglądać w weekend? (4-6 sierpnia)

Dom przy cmentarzu (1981)

  • Włochy
  • 1h i 25 min

Profesor Norman Boyle wraz z żoną i synek przeprowadzają się do starego domu w New Whitby na przedmieściach Bostonu. Mężczyzna zamierza kontynuować swoje badania naukowe po jego poprzedniku, profesorze Petersonie, który zmarł tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Niedługo po przeprowadzce w domu zaczynają dziać się niewytłumaczalne rzeczy. Okazuje się, ze dom skrywa pewną tajemnicę, a w jej piwnicy mieszka tajemniczy i groźny lokator.

Dom przy cmentarzu (1981), Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Mój pan mąż (1936)

  • USA
  • 1h i 29 min

Ekscentryczna Irene Bullock pewnego dnia spotyka na swej drodze Godfreya, którego zatrudnia jako majordomusa w swoim domu. Niedługo później kobieta zakochuje się w swoim nowym pracowniku. Godfrey ma jednak wątpliwości, czy romans z szefową jest na miejscu. Tym bardziej, gdy na jaw wychodzi jego niejasna przeszłość.

Mój pan mąż (1936), Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Porządni faceci ubierają się na czarno (1978)

  • USA
  • 1h i 32 min

GramTV przedstawia:

Spokojne życie wykładowcy nauk politycznych, Johna T. Brookera, zostaje nagle przerwane przez polityczne rozgrywki. Mężczyzna jako przywódca „Czarnych Tygrysów” z Wietnamu, przez swoją wiedzę o prawdziwych wydarzeniach z czasów wojny, znajduje się na czarnej liście C.I.A. Brooker musi uciekać, zanim dopadną go rządowi agenci.

Porządni faceci ubierają się na czarno (1978), Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Uliczny wojownik (1974)

  • Japonia
  • 1h i 27 min

Film opowiada historię Takumy, profesjonalnego mordercy, który dostaje od Yakuzy propozycje, aby pozbył się spadkobierczyni spadku, pozostawionego przez bogatego właściciela dochodowego przedsiębiorstwa. Po zapoznaniu się z celami misji, postanawia odrzucić propozycję. Bossowie mafii wysyłają za Takumę swoich ludzi, aby go uciszyć. Wojownik postanawia odszukać dziewczynę, aby chronić ją przed gangsterami.

Uliczny wojownik (1974), Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend

Ciemna gwiazda (1974)

  • USA
  • 1h i 20 min

Dark Star to statek kosmiczny z pięcioosobową załogą, który ma za zadanie za pomocą bomb, zniszczyć planety i meteory, które stanową zagrożenie dla ludzkiej cywilizacji. Jeden z członków załogu już na początku misji ginie w wypadku, a jego duch egzystuje w zamrożonej komorze kriogenicznej jego ciała. Inny z członków załogi opiekuje się przygarniętym obcym, zaś pozostali oddają się swoim własnym zajęciom, które pozwalają im zapomnieć o Ziemi.

Ciemna gwiazda (1974), Uliczny wojownik, Dom przy cmentarzu i inne - propozycje w FlixClassic na weekend
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!