Ubisoft Forward: Assassin's Creed: Infinity to Animus dla graczy. O co chodzi?

Maria Wawrzyniak
2022/09/10 23:55
2
0

Wszyscy obawiali się, że będzie to gra usługa – finalnie jednak Assassin’s Creed: Infinity zostało przez twórców porównane do Animusa. To centralny punkt całej serii.

Na sam koniec pokazu Ubisoft Forward ujawniono, czym tak właściwie jest Assassin’s Creed: Infinity. Większość miłośników serii obawiała się, że chodzi tutaj o grę-usługę. I choć po części to prawda, deweloperzy ujawnili, że ma to być pewnego rodzaju punkt wejścia do serii dla nowych graczy.

Ubisoft Forward: Assassin's Creed: Infinity to Animus dla graczy. O co chodzi?

Czym jest Assassin’s Creed: Infinity?

Sami określają to jako Animus, który zapewni nam dostęp do różnych historii z uniwersum Assassin’s Creed. Chodzi najpewniej o platformę, która połączy wszystkie produkcje oraz społeczność w znaczący sposób. Marc-Alexis Cote ze studia Ubisoft Quebec zdradził, że korporacja szuka – w grach wieloosobowych – sposobu na powrót do samodzielnych doświadczeń multiplayer w uniwersum.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Xeoo
Gramowicz
11/09/2022 09:57

Sprytnie. Wycofają ze sprzedarzy wszystkie stare assasiny i zmuszą ludzi którzy będa chcieli je ograć  do wejścia w nowy ekosystem z bogactwem mikrotransakcji, nft i co tam jeszcze wymyślą

Headbangerr
Gramowicz
11/09/2022 07:46

Czyli... będę musiał wejść do Animusa, żeby włączyć grę, w której wchodzę do Animusa. Great.