Twórcy Detroit: Become Human pokażą nową grę na Gamescomie

DK
2022/08/23 17:10

Tak przynajmniej wynika z wieści od branżowego informatora.

Gamescom 2022 rusza oficjalnie jutro, choć pierwsze pokazy odbędą się jeszcze dzisiaj wieczorem. Dziennikarz Tom Henderson dał właśnie znać na Twitterze, że impreza może zadowolić w szczególności fanów twórczości Quantic Dream. Według Toma Hendersona, którego przecieki już niejednokrotnie okazały się prawdziwe, autorzy Fahrenheita i Detroit: Become Human pokażą na Gamescomie jakąś nową grę.

Twórcy Detroit: Become Human pokażą nową grę na Gamescomie

Trudno powiedzieć, czy chodzi o wcześniej niezaprezentowany tytuł, czy będzie to po prostu kolejny pokaz ujawnionej w 2021 gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Tego dowiemy się już w kolejnych dniach. A co dotyczy innych produkcji z portfolio Quantic Dream, to tutaj pisaliśmy o ciekawej parodii Detroit: Become Human – w roli głównej Leslie Nielsen.

Gamescom 2022 – godzina otwarcia

Impreza ruszy już jutro, jednak organizatorzy już dziś zapraszają na Opening Night Live. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa dwie godziny. Całość obejrzymy na Twitchu i YouTube. Pod tym adresem zobaczycie trailer, który prezentuje tytuły, jakie zobaczymy na Opening Night Live – wśród nich znajdzie się parę hitów, jak na przykład Hogwarts Legacy czy The Callisto Protocol.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!