Trzy nowe gry w Netflix Games. Platforma rozbudowała bibliotekę o znane tytuły

Radosław Krajewski
2022/05/25 14:20
0
0

Tym razem firma zaskoczyła i zapewniła naprawdę duże produkcje.

Netflix Games ruszy z ofensywą. Biblioteka usługi oferuje już ponad dwadzieścia tytułów, a wszystko to dzięki wczorajszej aktualizacji, w której znalazły się aż trzy nowe gry. Tym razem firma zadbała o subskrybentów dostarczając naprawdę mocne tytuły. Na Netflixie możecie już pobrać i zagrać w Moonlightera, Dragon Up, oraz Townsmen - A Kingdom Rebuilt.

Trzy nowe gry w Netflix Games. Platforma rozbudowała bibliotekę o znane tytuły

Pierwszego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja studia Digital Sun Games wydana przez polskie 11bit studios zadebiutowała na pierwszych platformach w 2018 roku, zyskując świetne opinie graczy. Moonlighter jest rogue-like’owym RPG-iem akcji osadzonym w świecie fantasy, w którym wcielamy się w postać sklepikarza, który wyrusza na kolejne zadania, aby zdobyć unikatowe przedmioty, by wystawić je później na sprzedaż.

Fani strategii ucieszą się z Townsmen - A Kingdom Rebuilt od studia HandyGames. Produkcja z 2019 roku pozwala na zbudowanie własnego średniowiecznego miasta. Gracz musi zadbać o łańcuchy produkcyjne, rozbudowę swojej infrastruktury, a także dbać o potrzeby swoich poddanych. Tytuł porównywany jest do serii The Settlers od Ubisoftu.

GramTV przedstawia:

Ostatnią udostępnianą grą jest Dragon Up, w którym zbieramy rzadkie smoki, aby pomogły nam w uratowaniu królestwa. Tytuł określany jest jako gra przygodowa z elementami strategii. Nie jest to jednak koniec atrakcji dla subskrybentów Netflixa, gdyż platforma zapowiedziała, że już za tydzień swoją premierę będzie miało Exploding Kittens - The Game. Tytuł zadebiutuje od razu na całym świecie, wyłącznie w Netflix Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!