Trzy miesiące darmowego Game Passa. Nowa oferta Microsoftu

Smolak
2022/04/18 14:20

Graliście w Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV? Jeśli tak, to możecie skorzystać z najnowszej promocji.

Microsoft wystartował z nową promocją, mającą na celu reklamowanie usługi PC Game Pass. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników, a żeby z niej skorzystać należy spełnić określone warunki.

Trzy miesiące darmowego Game Passa. Nowa oferta Microsoftu

Jak już wspominałem, z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które nigdy nie miały aktywowanej usługi. Trzy miesiące darmowego PC Game Pass są nagrodą dla graczy posiadających w swoich pecetowych bibliotekach jedną z tych gier: Halo Infinite (również darmowy multiplayer), Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV. Jeśli zagraliście w którąś z nich przed 28 lutego, to możecie skorzystać z promocji. Tutaj sprawdzicie, czy wasze konto spełnia powyższe warunki.

Trzeba przyznać, że trzy miesiące darmowego Game Passa to bardzo atrakcyjna oferta. Jeśli jednak nie spełniacie wymogów, a jesteście zainteresowani budżetowym graniem, to zachęcam do zapoznania się z tym artykułem. Znajdziecie w nim zbiór ciekawych i obecnie darmowych produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
b1rtek
Gramowicz
18/04/2022 22:36

Hmmm... Miałem wcześniej Game Passa Ultimate jako prezent z Discord Nitro i ta oferta mi zadziałała... fajnie :)