Trwają prace nad grą Invincible. Serialowy hit Amazona doczeka się growej wersji

Radosław Krajewski
2022/10/12 15:10
0
0

Fanów komiksu i animacji z pewnością ucieszy ta wiadomość.

Komiks Invincible autorstwa Roberta Kirkmana (The Walking Dead) został dostrzeżony przez fanów powieści graficznych już krótko po wydaniu pierwszego zeszytu. Jednak dopiero wydany w marcu ubiegłego roku animowany serial na Amazon Prime Video przyniósł serii ogromną popularność. Platforma obecnie pracuje nad drugim sezonem, ale to nie koniec atrakcji, jakie właściciel marki Skybound przygotował dla entuzjastów tego tytułu. Z okazji przyszłorocznych obchodów 20-lecia Niezwyciężonego, firma poinformowała o stworzeniu gry opartej na przygodach Marka Graysona.

Trwają prace nad grą Invincible. Serialowy hit Amazona doczeka się growej wersji

Invincible – pierwsza gra z serii już w produkcji

Z okazji okrągłej rocznicy Skybound Entertainment zapowiedziało rozpoczęcie szeregu nowych inicjatyw związanych z Invincible. Oprócz kolejnych wydań komiksów, firma ogłosiła, że w przyszłym roku fani otrzymają także przedmioty kolekcjonerskie, odzież, gry planszowe, gry wideo i wiele innych. To pierwsza deklaracja, że marka Invincible otwiera się na branżę gier.

GramTV przedstawia:

Niestety żadne szczegóły nie zostały na razie ujawnione i na oficjalną zapowiedź będziemy musieli poczekać do obchodów 20-lecia marki. Za wcześnie jest na spekulacje, czy będzie to pełnoprawna gra AAA z otwartym światem, liniowa przygoda nastawiona na historię, kooperacyjna gra akcji, czy też tytuł przeznaczony na urządzenia mobilne.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!