Truck Mechanic: Dangerous Paths - PlayWay publikuje trailer i zaprasza do testów

DK
2022/04/28 12:27
0
0

Na pierwszy rzut oka to coś pomiędzy Spintires a Symulatorem Złomiarza. Ruszają zapisy na testowanie prologu.

Polski wydawca PlayWay opublikował właśnie na YouTube trailer z gry Truck Mechanic: Dangerous Paths. Filmik zachęca graczy do udziału w playteście prologu tytułu. Ruszyły zapisy – jeśli ktoś jest zainteresowany wypróbowaniem Truck Mechanic, to powinien udać się na stronę prologu na Steamie i kliknąć zielony przycisk “poproś o dostęp”. A później należy już tylko czekać na odzew producenta.

Truck Mechanic: Dangerous Paths - PlayWay publikuje trailer i zaprasza do testów

Produkcja, za której tworzenie odpowiada studio Atomic Jelly, zaoferuje prowadzenie zardzewiałych ciężarówek dostawczych po dzikich terenach Ameryki Południowej. Wygląd auta dowolnie dostosujemy w garażu, a jeśli ciężarówka nam się rozkraczy, własnoręcznie ją naprawimy. Na drodze doświadczymy oczywiście wielu utrudnień, takich jak błoto, kamienie i pagóry (Spintires?). Twórcy obiecują, że w ich grze pojawi się dynamiczny system pogodowy i cykl dnia i nocy. A jeśli będzie nam mało wrażeń, to jeszcze po podróży własnoręcznie rozładujemy towar.

GramTV przedstawia:

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje gra. PlayWay nie wyjawiło również, czy Truck Mechanic: Dangerous Paths ukaże się na innych platformach poza pecetową.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!