Trap na pierwszym zwiastunie. Nowy film M. Night Shyamalana intryguje

Radosław Krajewski
2024/04/21 10:00
1
0

Reżyser może wrócić do wielkiej formy swoim kolejnym filmem, który zapowiada się niezwykłe dobrze.

Kariera M. Night Shyamalan jest pełna wzlotów i upadków. Jego ostatni film Pukając do drzwi był niezwykle optymistyczny dla fanów reżysera, którzy liczą, że twórca powróci do formy ze swoich najlepszych dzieł. Sądząc po pierwszym zwiastunie Trap, może się to udać i produkcja zaskoczy nie tylko największych wielbicieli tego filmowca. Zwiastun zapowiada sporo emocji i kilka potencjalnych zwrotów akcji, których w filmie z pewnością nie zabraknie. Materiał zobaczycie poniżej.

Trap na pierwszym zwiastunie. Nowy film M. Night Shyamalana intryguje

Film opowiada historię ojca, który zabiera swoją nastoletnią córkę na koncert wielkiej gwiazdy. Podczas wydarzenia zdaje sobie sprawę, że znalazł się w centrum mrocznego i złowrogiego spisku. Zwiększone siły policyjne zaczynają coraz bardziej niepokoić mężczyznę, który uważa, że zastawiona została na niego pułapka.

W obsadzie znaleźli się: Josh Hartnett, Ariel Donoghue, Hayley Mills oraz Allison Pill, a także Saleka Shyamalan, czyli córka reżysera.

GramTV przedstawia:

Trap zadebiutuje w kinach już 9 sierpnia bieżącego roku.

Trap – pierwszy zwiastun nowego filmu M. Night Shyamalana

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
21/04/2024 11:29

Nawet gdyby nie fakt że od razu zdradzają to w trailerze, od razu można się domyślić jaki będzie "twist". No chyba że zwrotem akcji będzie zwodzenie widza... w co wątpie bo Shyalaman od lat nie zrobił dobrego filmu.