Tom Cruise jest szalony. Nowe wideo z Mission: Impossible 8 to udowadnia

Radosław Krajewski
2022/09/06 12:50
0
0

Aktor nie zna uczucia strachu.

Tom Cruise przyzwyczaił nas do swoich akrobatycznych popisów, zarówno na lądzie, jak i w powietrzu. Niedawno aktor zachwycił w Top Gun: Maverick, w którym samodzielnie pilotował niektóre samoloty. Gwiazdor nie potrzebuje żadnych kaskaderów i na planie Mission: Impossible 8 udowadniał to nie raz. Do sieci właśnie trafiło wideo, na którym Cruise przemawia wprost do widzów… stojąc na dwupłatowym samolocie.

Tom Cruise jest szalony. Nowe wideo z Mission: Impossible 8 to udowadnia

Kolejny kaskaderski wyczyn Toma Cruise’a

Materiał opublikował Eric Davis, a samo wideo pochodzi z tegorocznego CinemaCon, na którym Paramount Pictures zaprezentował pierwszy zwiastun Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One. Przedstawiciele branży kinowej mogli zobaczyć dodatkowy materiał, na którym Tom Cruise zdradza powody swojej nieobecności podczas wydarzenia. Wideo robi szczególnie wrażenie, gdyż zostało nagrane podczas lotu dwupłatowych samolotów, a na jednym z nich stoi aktor, mówiący wprost do kamery.

Scena nagrywana była nad kanionem rzeki Blyde w RPA. Na materiale Tom Cruise zapewnił, że tworzą film dla dużego ekranu, aby widownia zobaczyła produkcję w warunkach kinowych. Po chwili w drugim samolocie pojawia się reżyser Christopher McQuarrie. Na końcu ekipa rozpoczyna kręcenie kolejnych kaskaderskich ujęć i wideo się kończy. Całe nagranie zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

W filmie wystąpią: Tom Cruise, Hayley Atwell, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Shea Whigham, Pom Klementieff i Esai Morales.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One pojawi się w kinach 14 lipca 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!