To koniec HBO Max. Znamy termin premiery nowej platformy Max w Polsce

Radosław Krajewski
2024/03/21 16:12
0
0

Warner Bros. ujawniło, kiedy platforma HBO Max zamieni się w Max na polskim rynku.

Platforma Max od maja 2023 działa w Ameryce, a w lutym bieżącego roku została uruchomiona w Ameryce Południowej. Już wkrótce serwis trafi również do Europy, w tym do Polski. Warner Bros. ogłosiło, że premiery możemy oczekiwać w maju na pierwszych rynkach, a w kolejnych zostanie uruchomiony już w czerwcu.

To koniec HBO Max. Znamy termin premiery nowej platformy Max w Polsce

Max – termin premiery w Polsce

Premiera Maxa odbędzie się 21 maja w niektórych krajach skandynawskich, na Półwyspie Iberyjskim oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Nieco dłużej poczeka Polska, Holandia, Francja i Belgia, gdzie platforma dostępna będzie od czerwca.

Serwis dostępny będzie w 25 krajach Europy oraz łącznie 65 państwach na całym świecie. Ceny abonamentów Maxa na poszczególnych rynkach wraz ze szczegółami premiery jeszcze nie podano.

Usługa zapewni dostęp do szerokiej oferty filmów i seriali od Warner Bros., w tym Barbie, The Last of Us, Biały Lotos, Detektyw, filmów superbohaterskich od DC, czy Gry o Tron, wraz z prequelem Ród smoka, który startuje już w połowie czerwca z drugim sezonem. HBO zaprezentowało aż dwa pierwsze zwiastuny nowych odcinków Rodu smoka.

Wczytywanie ramki mediów.

Ogromnie się cieszę mogąc podzielić się ekscytującą informacją, że wejście Max na polski rynek nastąpi już w czerwcu. Max będzie platformą, na której użytkownicy znajdą niezrównaną bibliotekę treści – najlepsze światowe i polskie filmy oraz seriale. Mam nadzieję, że dostarczą one naszym widzom mnóstwo rozrywki, niezapomniane emocje i wzruszenia. Max otwiera również przed całą branżą, w tym rynkiem reklamy i dystrybucji, nowe możliwości współpracy. Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata. Jest to ważny krok na drodze rozwoju naszych platform streamingowych. Staramy się, by były one jak najlepiej dopasowane do potrzeb i gustów naszych widzów. To także nowy rozdział w obszarze inwestycji Warner Bros. Discovery w Polsce w najlepsze treści lokalne. Chcemy stać się platformą pierwszego wyboru, na której każdy odbiorca znajdzie dla siebie niezliczone tytuły filmowe, dokumentalne, serialowe, telewizyjne, a ponadto sport, informacje i programy dla dzieci – powiedziała Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Max – dostępne pakiety

Pakiet podstawowy:

 • Cechuje go bardziej przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z limitowaną liczbą wyświetlanych reklam.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.

GramTV przedstawia:

Pakiet Standard:

 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet Premium:

 • Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
 • Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”:

 • Dostęp do bogatej biblioteki kanałów na żywo m.in. stacji informacyjnych – TVN24 i CNN, rozrywkowych – TVN, TVN7, dla dzieci – Cartoon Network i Cartoonito, a także sportowych – Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.
 • Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu.
 • Oglądnie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego).
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!