Tin Hearts – gra twórców serii Fable na nowym trailerze

Smolak
2022/06/20 09:30
0
0

Na Steam znajdziecie darmowe demo produkcji. Zapraszam do świata bajek i zabawek.

Tin Hearts to propozycja od studia Rogue Sun składającego się z byłych pracowników Lionhead Studios. Ekipa deweloperów chwali się tym, że w portfolio jej członków znajdziemy chociażby gry ze sławnej serii Fable. Poniżej przedstawiamy Wam trailer ich najnowszej produkcji. Jeśli wideo Was zaintryguje, to za pośrednictwem Steam możecie przetestować darmowe demo, które z pewnością przybliży Wam najważniejsze mechaniki. Dokładna data premiery Tin Hearts nie została jeszcze podana, ale wiemy, że tytuł pojawi się na rynku jeszcze w tym roku i będzie dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch. Warto zaznaczyć, że gra otrzyma wsparcie dla sprzętu VR, ale jego posiadanie nie jest konieczne.

Tin Hearts – gra twórców serii Fable na nowym trailerze

W Tin Hearts przejmiemy kontrolę nad armią zabawkowych żołnierzyków. Gra przeniesie nas do świata pełnego magii i tajemnic. Naszym zadaniem będzie umiejętne prowadzenie podkomendnych, tak by sprostać wszystkim czyhającym na nas wyzwaniom. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie, gdyż twórcy przygotowali ponad 40 poziomów pełnych logicznych zagadek, których złożoność będzie rosła w trakcie postępu.

„Za każdym genialnym wynalazkiem kryje się niesamowita historia. Twórcy uznanej przez krytyków serii Fable przedstawiają Tin Hearts – wciągającą grę logiczną opowiadającą porywającą historię o miłości i kompromisie. Poczuj się jak dziecko w sklepie z zabawkami i wejdź do świata pełnego magii i piękna. Zanurz się w magicznym, pełnym uroku i nostalgii świecie alternatywnej wersji epoki wiktoriańskiej” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Autorzy obiecują jednak, że łamigłówki będziemy mogli rozwiązywać we własnym tempie, a przyjemna dla zmysłów oprawa ma nadać Tin Hearts relaksacyjnego charakteru. W trakcie naszej przygody równie ważną rolę odegra przygotowana przez twórców z Rogue Sun opowieść. Ma się ona bowiem rozgrywać na przestrzeni wielu pokoleń i wymiarów, a całość ma być poruszającą historią, która niejednokrotnie pobudzi naszą wyobraźnię.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!