Thunderbolts z dużą zmianą w obsadzie. Gwiazda The Bear zrezygnowała z udziału

Radosław Krajewski
2024/01/30 11:30
2
0

Marvel musiał znaleźć nową aktorkę, która zagra w filmie.

Jednym z wielu szykowanych przez Marvela filmów na kolejne lata jest Thunderbolts. Produkcja miała zadebiutować jeszcze w tym roku, ale studio opóźniło premierę ze względu na strajk scenarzystów i aktorów w ubiegłym roku. Przez ten sam powód Ayo Edebiri, którą możemy znać z serialu The Bear, czy filmów Obóz teatralny i Na dnie, zrezygnowała z udziału w filmie. Marvel znalazł już zastępstwo i nową gwiazdą została Geraldine Viswanathan.

Thunderbolts z dużą zmianą w obsadzie. Gwiazda The Bear zrezygnowała z udziału

Thunderbolts – Geraldine Viswanathan dołączyła do obsady

Aktorka najbardziej znana jest z takich produkcji, jak Męska paczka, Strażnicy cnoty, Zła edukacja, Galeria złamanych serc, Bańka pluszaków, a przede wszystkim z serialu Cudotwórcy. Rola Viswanathan nie została ujawniona. Marvel nie skomentował tych doniesień, ale sama aktorka za pośrednictwem swoim mediów społecznościowych potwierdziła angaż do Thunderbolts.

GramTV przedstawia:

Tym samym Geraldine Viswanathan dołączyła do obsady, w której znajduje się Florence Pugh (Yelena Belova), Sebastian Stan (Zimowy żołnierz), David Harbour (Red Guardian), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Wyatt Russell (U.S. Agent), Hannah John-Kamen (Ghost) oraz Olga Kurylenko (Taskmaster). Film wyreżyseruje Jake Schreier.

Przypomnijmy, że premierę Thunderbolts wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
30/01/2024 12:05

Zgadzam się z przedmówcą. Jedyne, co mogłoby uratować MCU po zakończeniu Infinity Saga, to nowa seria X-Men, zrobiona porządnie i z mocną obsadą. 

Pierdoły typu Echo czy Secret Invasion nikogo nie obchodzą, a "starej ekipie" po Endgame powinno dać się zasłużony święty spokój, bo nikogo nie interesuje, co w wolnych chwilach porabia zapijaczony Starlord czy Thor medytujący pod drzewem, skoro napięcie już zeszło i nie ma z kim walczyć.

wolff01
Gramowicz
30/01/2024 11:39

Nie wiem ile im płacą, ale ja bym raczej uciekał z tonacego okrętu jakim są "filmy na podstawie komiksów". Zwłaszcza tak niszowych i robionych nie wiadomo po co jak Thunderbolts...

Myślę że co poszczególni agenci już tak zaczynają radzić swoim podopiecznym :)